Takie coś zdarza się RAZ NA 4 LATA – “secret sale” w Denon Store

Tomek Czech   26 lutego 2020

Rok 2020 jest wyjątkowy między innymi ze względu na to, że luty jest o jeden dłuższy. Taka sytuacja, jak z pewnością wiecie, zdarza się raz na 4 lata. Z tej okazji salony Denon Store przygotowały specjalną, “tajemniczą” promocję, która będzie obowiązywała tylko jeden dzień – w najbliższą sobotę, 29 lutego. Do upolowania ponad 30 produktów w super promocyjnych cenach.

berrolia

RAZ NA 4 LATA, czyli “secret sale” w Denon Store

Specjalna kategoria RAZ NA 4 LATA zostanie odblokowana na www.salonydenon.pl wraz z rozpoczęciem najbliższej soboty (29.02.2020), o godzinie 00:01. Oferta będzie ważna tylko przez 1 dzień i w sklepie online dostępna wyłącznie dla subskrybentów newslettera salonów Denon Store (można się do niego zapisać tutaj) – specjalny kod dostępu zostanie wysłany subskrybentom tuż przed rozpoczęciem promocji (otrzymają go też osoby, które zapiszą się do newslettera w sobotę).

Z promocji RAZ NA 4 LATA będzie też można skorzystać odwiedzając w sobotę 29.02 (i tylko w ten dzień!) jeden ze stacjonarnych salonów Denon Store.

Co znajdziemy w promocji?

Jako że jest to “secret sale”, Denon Store nie ujawnia jeszcze rzecz jasna szczegółowej listy produktów. Ale zdradza, że oferta RAZ NA 4 LATA będzie zawierała sprzęty z każdej kategorii, w sumie ponad 30 produktów.

  • Kino domowe i zestawy stereo do -34%

W tej kategorii postawiono na bestsellery marek Denon i Marantz. Amplitunery kina domowego, odtwarzacze CD, czy kompletne zestawy stereo będą tańsze nawet o 34%.

  • Produkty multiroom do -43%

Tu również postawiono na liderów kategorii, takich jak Denon i Sonos. To dobry moment, żeby zacząć tworzyć swój własny system multiroom lub uzupełnić już istniejący – ceny będą obniżone nawet o 43%.

  • Głośniki Bluetooth i gramofony do -33%

Miłośników czarnego krążka na pewno ucieszy rabat do 33% na profesjonalne gramofony marki Pro-ject. Czekają na Was różne modele i wiele kolorów do wyboru. Podobnie będzie z głośnikami Bluetooth marki Bang & Olufsen, które kupicie aż do 17% taniej.

  • Słuchawki do -35%

Słuchawki – ta kategoria z pewnością będzie się cieszyła największą popularnością. Tu oferta będzie zdecydowanie najbardziej różnorodna, zaczynając od słuchawek nausznych, z aktywną redukcją szumów, po małe, dokanałowe. Promocja obejmie marki takie jak Denon, Dali, Bang & Olufsen, Jays czy Focal. Dla jeszcze większych wrażeń dźwiękowych, Denon Store doda także przetworniki DAC ze wzmacniaczami.

Przypomnijmy – promocja będzie dostępna online na salonydenon.pl (wyłącznie z kodem, który otrzymają subskrybenci newslettera) oraz w stacjonarnych salonach Denon Store.

Pamiętajcie – kolejna taka szansa zdarzy się dopiero za 4 lata!

***

Artykuł powstał we współpracy z siecią salonów audio-wideo Denon Store.

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: