ThinkHome Podcast – odpalamy pierwszy w Polsce podcast w całości poświęcony HomeKit

Dawid Olczak   2 marca 2020

Tego jeszcze nie widzieliście na polskiej scenie podcastowej: odpalamy ThinkHome Podcast – pierwszy w Polsce i jeden z nielicznych na świecie podcastów w całości poświęcony technologii HomeKit. Ten ekspercki podcast będzie prowadzony przez Jaromira Koppa – licencjonowanego dewelopera Apple HomeKit oraz mnie, czyli osobę, która od kilku lat mieszka w inteligentym domu i uzywa lub przetestowała zdecydowaną większość urządzeń HomeKit dostepnych na rynku.

Ogromna dawka wiedzy technicznej, okraszona poradami, szczerą i wyczerpującą opinią oraz najświeższymi newsami – to tylko ułamek tego, czego możecie się spodziewać po ThinkHome Podcast.

berrolia

ThinkHome Podcast – dlaczego?

Rozwiązania inteligentnego domu to bez wątpienia zagadnienie, które interesuje coraz więcej osób. Świadczy o tym choćby popularność artykułów na temat HomeKit, które publikujemy na ThinkApple, wysoka sprzedaż akcesoriów HomeKit w ThinkStore, czy niezwykła popularność naszej grupy na Facebooku poświęconej temu tematowi – ThinkApple HomeKit, która aktualnie jest największą tego typu grupą w Polsce i jedną z większych na świecie!

Dlatego wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom postanowiliśmy odpalić podcast poświęcony w całości zagadnieniu inteligentnego domu opartego na technologii Apple HomeKit. Chcemy dzielić się z Wami naszą wiedzą, doświadczeniem i przemyśleniami.

Nie ukrywamy również, że smart home to zagadnienie, które bardzo nas fascynuje, i któremu poświeciliśmy kawał naszego życia. Dlatego możecie być pewni, że podchodzimy tematu z ogromnym zaangażowaniem, i że przez te wszystkie lata zdobyliśmy odpowiednią wiedzę, żeby z całą odpowiezialnością móc ją Wam przekazywać.

Odcinek 0: Wprowadzenie

Nie będziemy ukrywać, że naprawdę bardzo długo zastanawialiśmy się, jak powinny wyglądać odcinki poświęcone podcastowi tak mocno nastawionemu na jeden temat. Założenia były proste – musi być on skierowany zarówno do osób, które zaczynają swoją przygodę z HomeKit, jaki i do tych z większym doświadczeniem w tym temacie.

Po wielu dyskusjach udało nam się zaprojektować podcast, który spełnił wszystkie nasze oczekiwania – ThinkHome Podcast!

W odcinku wprowadzającym opowiadamy m.in., dlaczego zdecydowaliśmy się na nagrywanie podcastu poświęconego wyłącznie technologii HomeKit. Tłumaczymy, dlaczego nagrywamy w takim, a nie innym składzie oraz jak zostały przez nas zbudowane odcinki. Dowiecie się również, kiedy będą wypuszczane nowe odcinki i czego dowiecie się w najbliższych z nich.

ThinkHome Podcast jest dostępny w Apple Podcast i możecie go słuchać w Waszych ulubionych aplikacjach podcastowych na iOS (polecamy Overcast), Maca czy Apple TV. Jesteśmy też na SoundCloud i można nas słuchać w aplikacji SoundCloud na iOS lub bezpośrednio z poziomu przeglądarki. Znajdziecie nas także w usłudze Spotify.

Rozmawiają:

Możecie śledzić nas również na naszym oficjalnym koncie na Twitterze – @ThinkHome_cast

Podcast powstał dzięki wsparciu sklepu ThinkStore – Dziękujemy!

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: