iWALK znów zaskakuje – Powerbank Crazy Cable wbudowany w kabel Lightning/USB-C

Dawid Olczak   4 marca 2020

Trzeba przyznać, że firma iWALK wie, jak projektować swoje urządzenia, żeby cięgle zaskakiwać swoich klientów. Powerbanki z wbudowanymi przewodami czy ładowarką do Apple Watcha, baterie z nano-przyssawkami przyklejane do tyłu telefonu, czy małe, zgrabne ogniwa podpinane bezpośrednio do złącza Lightning – to tylko wybrane urządzenia, które pokazują, jak bardzo nieszablonowo podchodzą do tematu powerbanków projektanci z iWALK.

Dziś znowu zaskakują nietypowym i bardzo oryginalnym pomysłem: poznajcie iWALK Crazy Cable – Poręczny powerbank, który został wbudowany w klasyczny przewód do ładowania telefonu.

berrolia

Powerbank iWALK Crazy Cable

Myślałem, że jeżeli chodzi o powerbanki, to widziałem już wszystko i raczej nic mnie już nie zaskoczy, a tu proszę… taka niespodzianka!

iWALK Crazy Cable to bardzo ciekawie zaprojektowany powerbank o pojemności 3200 mAh, który został wbudowany w klasyczny przewód ze złączem wejściowym USB-A. Zależnie wybranej od wersji kolorystycznej posiada on dwa lub trzy złącza wyjściowe: Lightning, USB-C, Micro USB, dzięki którym możemy naładować praktycznie dowolne urządzenie znajdujące się w naszym domu.

Dostępne kolory powerbanku Crazy Cable także zasługują na chwile uwagi, gdyż w dwóch z trzech przypadków są one dość nietypowe. Znajdziemy tu klasyczny kolor czarny, który będzie dobrym wyborem dla większości z nas oraz dwie bardziej zwariowane konstrukcje – czerwony z nadrukowanym bykiem oraz biały przypominający pingwina. Będą one idealne dla młodszych użytkwoników.

Jednak to co sprawia, że powerbank Crazy Cable jest tak wyjątkowy i niezwykle funkcjonalny w moich oczach, to technologia Pass-Through, dzięki której można jednocześnie ładować zarówno sam powerbank, jak i podpięte do niego urządzenie. W pierwszej chwili możecie zapytać, co w tym takiego nadzwyczajnego, ale po dłuższym zastanowieniu z pewnością dostrzeżecie geniusz tej konstrukcji.

Dzięki połączeniu tak oczywistych elementów, jak powerbank, przewód o długości 1,2 metra oraz Pass-Through, z urządzenia na co dzień możemy korzystać jak ze zwykłego klasycznego przewodu do ładowania telefonu. Jednak gdy zajdzie taka potrzeba, zabieramy kabel-powerbank z sobą i zawsze mamy pod ręką 3200 mAh dodatkowej energii. Tym sposobem nasz powerbank jest zawsze naładowany i gotowy do podładowania telefonu. Małe rozmiary również idealnie sprawdzą się w domu – podpinany urządzenie do standardowego zasilacza i korzystamy z niego, jak z klasycznego przewodu.

Przyznaję, że jestem pełen podziwu dla pomysłowości projektantów iWALK i jestem ciekawy czym w przyszłości nas jeszcze zaskoczą. Co ciekawe mój zachwyt podzielają również moje dzieci, które wręcz zakochały się w byku i pingwinie.

iWALK Crazy Cable – darmowa dostawa do końca tygodnia!

Jak wspomniałem, powerbank iWALK Crazy Cable można kupić w trzech kolorach: czarnym, czerwonym i białym. Do końca tygodnia przy składaniu zamówienia na to urządzenie obowiązuje darmowa wysyłka. Wystarczy tylko w koszyku wpisać kod „CRAZYCABLE”, a urządzenie zostanie do was dostarczone zupełnie za darmo!

Udanych zakupów.

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: