ThinkHome Podcast #1: Certyfikat Apple HomeKit

Dawid Olczak   7 marca 2020

Temat najnowszego odcinka ThinkHome Podcast tylko pozornie wydaje się prosty, nieskomplikowany i mało ciekawy w porównaniu do innych aspektów związanych z technologią Apple HomeKit. Razem z Jaromirem udowadniamy jednak, że warto poświecić chwilę na głębszą analizę tematu certyfikatu Apple HomeKit, gdyż jest to kluczowa kwestia, biorąc pod uwagę bezpieczeństwo naszego inteligentnego domu.

berrolia

ThinkHome Podcast (odcinek #1): Certyfikat Apple HomeKit

W pierwszym odcinku ThinkHome Podcast dowiesz się m.in., jak rozpoznawać certyfikowane urządzenia oraz jaką drogę musi przejść deweloper, aby móc sprzedawać swoje urządzenia zgodne z Apple HomeKit.

Tłumaczymy również, dlaczego warto wystrzegać się urządzeń z „pseudo” certyfikatem i jak je rozpoznać. Jaromir wymienia również z nazwy układy, których należy unikać jeżeli chcemy, żeby wszystkie nasze urządzenia były w 100% zgodne z Apple HomeKit.

ThinkHome Podcast jest dostępny w Apple Podcast i możecie go słuchać w Waszych ulubionych aplikacjach podcastowych na iOS (polecamy Overcast), Maca czy Apple TV. Jesteśmy też na SoundCloud i można nas słuchać w aplikacji SoundCloud na iOS lub bezpośrednio z poziomu przeglądarki. Znajdziecie nas także w usłudze Spotify.

Rozmawiają:

Dawid Olczak – @olczak_dawid
Jaromir Kopp – @MacWyznawca

Możecie śledzić nas również na naszym oficjalnym koncie na Twitterze – @ThinkHome_cast

Podcast powstał dzięki wsparciu ThinkStore – dziękujemy!

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: