Skoro pracujemy z domu, pracujmy używając eleganckich, niebanalnych akcesoriów – drewniane produkty Oakywood teraz w promocji -20%

Tomek Czech   4 kwietnia 2020

Dla wielu z nas praca z domu to codzienność od dawna, ale równie wielu zostało do tego zmuszonych teraz, właściwie z dnia na dzień i musi sobie zorganizować biuro w domu. Wybierając akcesoria niezbędne w pracy z domowego biura warto postawić na takie, które przez swoją elegancję i niebanalny, oryginalny dizajn umilą nam przymusowe zamknięcie i pracę w domu, którą często wykonujemy w niezbyt komfortowych warunkach (np. z dziećmi bawiącymi się za naszymi plecami) i w zaimprowizowanych na szybko, prowizorycznych warunkach.

Takimi akcesoriami są z pewnością produkty polskiej firmy Oakywood, o których wiele razy pisaliśmy już na ThinkApple. Obecnie wszystkie są w promocjo -20% z kodem “homeoffice”.

berrolia

Oakywood

Oakywood to rodzinna firma z Podhala, produkująca fantastyczne drewniane akcesoria biurkowe, głównie dla sprzętu Apple. Większość produktów powstaje z litego drewna dębowego i orzecha amerykańskiego – to jedne z najtrwalszych rodzajów drewna, jakie można użyć do produkcji drewnianych akcesoriów

Wszystkie produkty wykonywane są ręcznie z materiałów ze zrównoważonych źródeł z Europy i USA, posiadających certyfikat FSC. Oakywood nawiązało też współpracę z One Tree Planted i przeznacza część dochodu z każdego produktu na zasadzenie drzewa. Jeden sprzedany produkt to jedno drzewo więcej na świecie.

Oto przegląd najciekawszych akcesoriów Oakywood łączących niezwykłą funkcjonalność z nowoczesnym, eleganckim dizajnem.

Podstawka pod laptopa

Podstawka do laptopa to element wyposażenia Twojego home office, dzięki któremu zwiększysz efektywność i wydajność swojej pracy. Umożliwia podniesienie laptopa o 15 cm do idealnej wysokości, żeby nie męczyć oczu i szyi podczas wielogodzinnej pracy.

Została wyposażona w stalowy uchwyt, który utrzymuje komputer w stabilnej pozycji. Dzięki podniesionej konstrukcji pod podstawką możesz ukryć inne przedmioty, jak klawiatura czy notatnik.

Stojak został wykonany ręcznie z litego drewna. Jest wykończony naturalnymi olejami i woskami, co zapewnia niesamowicie naturalny wygląd oraz przyjemną w dotyku powierzchnię. Jest też podklejony korkiem w celu uniknięcia zarysowań

Sprawdź szczegóły

Podstawka pod monitor

 

Podstawka podnosi monitor o 9 cm do ergonomicznej pozycji na wysokości wzroku. Jest niesamowicie wytrzymała – zaawansowana technika klejenia drewna pozwala na obciążenie stojaka do 100 kg!

Projektując podstawkę pod monitor trzymaliśmy się prostych linii, łącząc trzy drewniane elementy pod lekkim kątem, aby uzyskać atrakcyjny i stylowy wygląd.

Podstawka została wykonana ręcznie z litego drewna (do wyboru – dąb lub orzech). Jest wykończona naturalnymi olejami i woskami.

Sprawdź szczegóły

Stacja ładowania Triple Dock

Triple dock to drewniana stacja ładowania, która może jednocześnie ładować Apple Watcha i dwa urządzenia z portem Lightning, np. iPhone’a i AirPodsy.

Ładowarka jest niezwykle łatwa w obsłudze – dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii przyssawek micro-suction stację możemy obsługiwać jedną ręką. Regulowane oparcie dla iPhone’a wykonane jest ze stali pokrytej filcem. W zestawie znajdziemy dwa certyfikowane przewody Lightning.

Dostępne są również pojedyncze i podwójne stacje ładowania (w konfiguracjach: iPhone + Apple Watch oraz iPhone + iPhone).

Sprawdź szczegóły

Ładowarki bezprzewodowe

W ofercie Oakywood znajdziemy dwie ładowarki bezprzewodowe – obie charakteryzuje bardzo oryginalny dizajn.

Model Slim (zdjęcie powyżej) wykonany jest z okrągłego, cienkiego kawałka drewna oraz stali nierdzewnej. Model Qi (zdjęcie poniżej), również wykonany z litego drewna i stali nierdzewnej, inspirowany jest geometrycznymi kształtami.

W środku obydwu ładowarek umieszono wysokiej jakości cewkę szybkiego ładowania bezprzewodowego Qi do 10 W (ładują więc iPhone’y z maksymalna dozwoloną przez Apple mocą) z zaawansowaną kontrolą temperatury. W zestawie znajdziemy długi nylonowy przewód (150 cm).

Ładowarki wykończone są naturalnymi olejami i woskami, co zapewnia bardzo naturalny wygląd i przyjemną w dotyku powierzchnię.

Sprawdź szczegóły

Stojak na słuchawki z wbudowaną ładowarką bezprzewodową

Niezwykle prosty i jednocześnie niezwykle elegancki. Wykonany ręcznie z litej stali i litego drewna (dębowego lub orzecha amerykańskiego). Idealnie wyważony.

Wbudowana ładowarka bezprzewodowa umożliwia ładowanie z prędkością do 10 W i jest zgodna ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi standard Qi.

W ofercie jest też wersja bez wbudowanej ładowarki (zdjęcie poniżej).

Sprawdź szczegóły

Stojak na smartofna/tablet

Bardzo przydatne w pracy stojaki na tablet lub smartfon, które utrzymują urządzenia w pozycji pionowej, pozwalając nam mieć wygodny podgląd ekranu urządzenia przez cały czas.

Stojaki są uniwersalne – działają ze wszystkimi smartfonami, tabletami i czytnikami e-book.

Wykonane z litego drewna i ręcznie polerowane, aby uzyskać naturalny połysk drewna. Naturalne pochodzenie nadaje każdemu urządzeniu wyjątkowe usłojenie i kolorystykę.

Sprawdź szczegóły

Inne akcesoria

Więcej produktów znajdziecie na stronie Oakywood.

Wszystkie akcesoria możecie teraz kupić taniej o 20% z kodem “homeoffice” (wpisz przy odprawie w kasie).

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: