Maski A&P by RYŁKO – dizajn i ochrona w jednym

Tomek Czech   9 kwietnia 2020

Apple zaprojektowało przyłbice do ochrony przed koronawirusem, więc nie dziwcie się, że na ThinkApple piszemy o maskach ochronnych. Takie czasy… A piszemy dlatego, że do swojej oferty wprowadził je ThinkStore – między innymi po to, żeby ułatwić Wam dostęp do tak deficytowego teraz towaru.

Ale nie są to byle jakie maseczki. Są zaprojektowane przez polskich projektantów – A&P by RYŁKO (Ryłko by Agnes & Paul): trzywarstwowe, świetnie uszyte z bardzo dobrych materiałów i – co bardzo ważne – rewelacyjnie wyglądające.

Jako że od przyszłego czwartku zakrywanie ust i nosa będzie obowiązkowe poza domem, A&P by RYŁKO to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą być skazani na zwykłe, brzydkie i niewygodne maseczki.

berrolia

Maska ochronna A&P by RYŁKO (Ryłko by Agnes & Paul) 

Maski ochronne A&P by RYŁKO są wykonane z trzech warstw: dwie warstwy bawełny + dodatkowa wewnętrzna warstwa flizeliny w celu polepszenia filtracji.

Specjalne połączenie materiałów sprawia, że maseczka jest odpowiedni miękka, elastyczna, przyjazna dla skóry i umożliwia łatwiejsze oddychanie, niż ma to miejsce w przypadku standardowych masek.

Maseczki są oczywiście wielokrotnego użytku – można je bezpiecznie prać w temperaturze do 75°C.

Maski A&P by RYŁKO to w pełni polska produkcja – kupując je, wspierasz lokalnych projektantów i przedsiębiorców!

CECHY PRODUKTU:

  • Profilowana, wygodna w użytkowaniu
  • Elastyczna i miękka, przyjazna dla skóry
  • Dwustronna: z jednej strony design, z drugiej czarna
  • Wielokrotnego użytku – możliwość prania w temperaturze do 75°C
  • Trzywarstwowa: dwie warstwy bawełny plus dodatkowa warstwa flizeliny
  • Umożliwia łatwe oddychanie
  • 100% polska produkcja

Jak na tak świetnie zaprojektowany, wykonany, dizajnerski produkt cena jest po prostu rewelacyjna – tylko 19,90 zł. Tutaj duże brawa dla projektantów, że w tak trudnej sytuacji tworzą maseczki w naprawdę przystępnej cenie.

Uwaga: ilość masek jest bardzo ograniczona – szwalnia pracuje na pełnych obrotach, ale popyt w tym momencie jest ogromny. Warto złożyć zamówienie jak najszybciej. Wysyłkę ThinkStore rozpocznie zaraz po świętach – w środę, 15 kwietnia.

Maski A&P by RYŁKO są dostępne w siedmiu różnych wzorach/kolorach:

CZARNA

Kup tutaj

 

RÓŻE

Kup tutaj

 

GRANAT

Kup tutaj

 

SZARY JEDNOLITY

Kup tutaj

 

PANTERKA

Kup tutaj

 

MORO

Kup tutaj

 

SZARA KRATA

Kup tutaj

Mac od ręki i w super cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: