Poznaliśmy cenę nausznych słuchawek od Apple? Firma ma też w planach sportową wersję AirPods

Łukasz Bernaczyk   10 kwietnia 2020

Znany leaker Jon Prosser, który wielokrotnie trafnie informował o nadchodzących produktach Apple, podał kolejne wiadomości na temat nowości od Apple. Już w czerwcu podczas konferencji WWDC 2020 mamy zobaczyć zupełną nowość: nauszne słuchawki Apple z aktywną redukcją hałasu – Prosser podał ich prawdopodobną cenę. Kilka miesięcy później premierę mają mieć nowe słuchawki „AirPods X”, które mają być przeznaczone dla osób aktywnych i sportowców.

berrolia

Nauszne słuchawki bezprzewodowe od Apple

Według Prossera, nauszne słuchawki od Apple, o których już wiele razy pisaliśmy na łamach Thinkapple, zostaną pokazane na WWDC 2020 już w czerwcu.

Leaker donosi, że ich cena będzie wynosiła 350 dolarów. W Polsce przełożyłoby się to na około 1500 zł.

Prosser podaje, że będą to słuchawki z linii premium, być może o jakości zbliżonej do Bose 700. O tym, że mają to być słuchawki high-endowe wielokrotnie pisał analityk Ming-Chi Kuo.

AirPods X

Premiera drugiego produktu, o którym wspomina bloger i leaker, ma odbyć się we wrześniu lub październiku. Produktem tym mają być AirPods X – słuchawki sportowe podobne do Beats X. Informacje o tych słuchawkach również wcześniej pojawiały się w sieci, w raportach tajwańskiego DigiTimes, który nazywał je „AirPods Pro Lite”.

 

Cena tych słuchawek ma oscylować w graniach 200 dolarów, czyli około 900 zł.

Nie wiemy, czy informacje podawane przez Prossera się potwierdzą, ale biorąc pod uwagę historię jego wcześniejszych, trafnych przecieków, jest na to spora szansa.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: