Premiera iPhone’a 9 już dzisiaj? Etui do niego są już w sklepach

Tomek Czech   31 marca 2020

Jeden z czytelników MacRumors podesłał redaktorom tego portalu zdjęcie, które przedstawia etui firmy UAG do nowego iPhone’a, opisanego na opakowaniu jako “New iPhone 4,7″, 2020”. Chodzi oczywiście o nowy model budżetowego iPhone’a, roboczo nazywanego “iPhone 9” albo “iPhone SE 2” (choć telefon najprawdopodobniej będzie się nazywał zupełnie inaczej). Jego premiera może się odbyć już dziś.

berrolia

iPhone 9/SE 2

Pierwsze etui do nowego budżetowca z Cupertino pojawiły się na stronach producentów już prawie dwa miesiące temu, ale tym razem podobno trafiły już do najwiekszych amerykańskich sklepów z elektroniką i czekają tylko na oficjalny start sprzedaży. Według anonimowego pracownika Best Buy, case nie być sprzedawany przed 5. kwietnia, czyli najbliższą niedzielą.

Może to oznaczać dwie rzeczy – iPhone 9/SE 2 zostanie zaprezentowany w najbliższy poniedziałek, 6. kwietnia i jeszcze tego samego dnia będzie dostępny w sprzedaży, albo Apple pokaże go światu jeszcze w tym tygodniu, a oficjalna sprzedaż rozpocznie się w poniedziałek.

Przy tym drugim scenariuszu, dość prawdopodobne byłoby, że premiera telefonu odbyłaby się jeszcze dzisiaj, bo właśnie na 31 marca Apple miało planować konferencję produktową, ostatecznie odwołaną z powodu pandemii koronawirusa.

Czekamy więc i oczywiście damy Wam znać, jak tylko Apple udostępni informację prasową.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: