Są już pierwsze etui do iPhone’a 9/SE 2 – potwierdzają niektóre przecieki na temat nowego “budżetowca” Apple

Łukasz Bernaczyk   11 lutego 2020

Do premiery nowego, budżetowego iPhone’a (nazywanego „iPhone 9” lub „iPhone SE 2”) pozostało najprawdopodobniej niewiele ponad miesiąc (choć wejście do sprzedaży może się opóźnić z powodu epidemii koronawirusa). Tymczasem producenci etui już rozpoczęli sprzedaż case’ów do tego modelu. A – jak wiemy – producenci etui są zazwyczaj jednymi z pierwszych, którzy znają dokładny wygląd i rozmiary nowych smartfonów.

berrolia

Pierwsze etui do iPhone’a SE 2

O nadchodzącym budżetowcu Apple pisaliśmy na łamach ThinkApple już wielokrotnie. Temat budzi wiele emocji, bo sam smartfon zapowiada się bardzo ciekawie. Więcej informacji o jego przewidywanej cenie, specyfikacji i wyglądzie możecie przeczytać tutaj.

Producenci etui do smartfonów doskonale zdają sobie sprawę, że bycie pierwszym na rynku case’ów do nowego iPhone’a to możliwość zarobienia naprawdę dużych pieniędzy. Pierwsi z nich już oferują etui do iPhone’a 9/SE 2 w przedsprzedaży.

Wczoraj start takiej przedsprzedaży ogłosiła firma Totallee. Oferuje białe, czarne lub przezroczyste case’y przeznaczone dla iPhone’a SE 2.

Case’y posiadają wycięcie na jeden obiekty kamery, co potwierdzałoby wszystkie doniesienia, że nowy budżetowy iPhone będzie posiadał pojedynczą tylną kamerę.

Potwierdzają się też przecieki na temat wyposażenia iPhone’a SE 2 w szklaną obudowę umożliwiającą ładowanie bezprzewodowe – producent podaje, że etui są kompatybilne z ładowniem indukcyjnym.

Producent nie podał wymiarów etui. Według większości przecieków iPhone SE 2 ma mieć rozmiar podobny do iPhone’a 8.

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: