Apple może pracować nad nowymi słuchawkami „AirPods Pro Lite”

Łukasz Bernaczyk   14 lutego 2020

Jeżeli wierzyć doniesieniom DigiTimes, Apple ma ponoć pracować nad nowymi słuchawkami AirPods Pro Lite, które mają trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku. W raporcie wymienionych jest kilka innych produktów, które również doczekają się nowej wersji jeszcze w tym roku – między innymi iPad, Apple Watch i iMac.

berrolia

AirPods Pro Lite i inne produkty Apple w 2020

W swoim raporcie tajwański DigiTimes nie podaje żadnych szczegółów na temat nowych słuchawek od Apple, jednak kilkukrotnie wspomina o współpracy Apple z dostawcami, między innymi przy projekcie “AirPods Pro Lite”.

Trudno powiedzieć, czym dokładnie miałaby być wersja “Lite” słuchawek AirPods Pro. Biorąc pod uwagę fakt, że Digitimes nie zawsze trafnie przewiduje nazwy nowych produktów z Cupertino można podejrzewać, że chodzi o AirPodsy 3. generacji. Byłaby to dobra wiadomość dla osób preferujących słuchawki douszne, a nie dokanałowe, mocno wyciszające dźwięki z otoczenia.

AirPods 3 mogłyby otrzymać nowy chip z serii “H” zapewniający między innymi bardziej niezawodną i szybszą komunikację Bluetooth. Apple może też próbować wydłużyć czas pracy słuchawek na baterii.

Ponadto w raporcie Digitimes czytamy, że Apple przerzuca nieco więcej produkcji na Tajwan, dywersyfikując tym samym produkcję w obawie przed opóźnieniami w dostawach związanymi z rozprzestrzeniającym się koronawirusem. Ze względu na epidemię proces przygotowań do produkcji i zaopatrywania się w podzespoły odbywa się nieco szybciej.

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: