Koncept pięknego iPhone’a 12 z zaskakującą, bardzo ciekawą funkcją (wideo)

Łukasz Bernaczyk   13 lutego 2020

Do premiery iPhone’a 12 zostało jeszcze ponad pół roku, a mimo to w internecie aż roi się od konceptów pokazujących,  jak może wyglądać kolejny smartfon od Apple. Tym razem grafik nieco poszalał i w swoim koncepcie zaprezentował pięknego, ale odjechanego iPhone’a 12 z… wbudowanym projektorem.

berrolia

iPhone 12 – koncept

Na wideo zaprezentowanym przez ConceptsiPhone widzimy iPhone’a 12, którego front i krawędzie boczne są bardzo zbliżone do tego, jak najprawdopodobniej będzie wyglądał nowy smartfon Apple w rzeczywistości. No, może poza całkowitym brakiem wcięcia w ekranie – jest niemal pewne, że notch pozostanie w tegorocznym modelu.

Tył telefonu z nowym układem kamer w centralnej części obudowy oraz nowa funkcjonalność – projektor wideo, to już jednak zupełna fantastyka i podróż w głąb wyobraźni autora renderów. Może kiedyś smartfony otrzymają funkcję projekcji obrazu, jednak myślę, że nie nastąpi to w ciągu najbliższych kilku lat.

Premiera iPhone’a 12 spodziewana jest we wrześniu.

ZENS Liberty Glass Edition - już dostępna w Polsce!

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką, niejednokrotnie z sukcesami.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: