Wszystkie akcesoria Netatmo z HomeKit taniej o VAT (tylko do 10 maja)

Dawid Olczak   4 maja 2020

Jedną z najbardziej lubianych i cenionych marek akcesoriów z HomeKit jest bezapelacyjnie Netatmo. Ich produkty w wielu przypadkach są bezkonkurencyjne (np. kamera Netatmo Welcome), gwarantując nam niezawodność, wysoki komfort użytkowania i bezpieczeństwo.

Dlatego z wielką radością informujemy, że od dziś do 10 maja wszystkie akcesoria Netatmo można kupić taniej o VAT.

berrolia

Promocja: Netatmo taniej o VAT – co wybrać?

Poniżej przygotowałem dla was krótką listę (kolejność przypadkowa) ciekawych i niezwykle przydanych produktów firmy Netatmo, których zakup (moim zadniem) powinniście rozważyć w pierwszej kolejności. Oczywiście jeżeli posiadasz już którykolwiek produkt znajdujący się poniżej, koniecznie sprawdź pozostałe akcesoria, m.in. Netatmo Thermostat, Netatmo Siren czy Netatmo Welcome Tags (link do wszystkich akcesoriów znajdziesz na dole artykułu).

Netatmo Smart Indoor Camera (Netatmo Welcome) z HomeKit i HomeKit Secure Video

Netatmo Smart Indoor Camera to jedna z najlepszych kamer do użytku domowego, od niedawna również kompatybilna z HomeKit.

Technologia rozpoznawania twarzy zastosowana w Netatmo Smart Indoor Camera to przełom w rynku inteligentnych kamer do domu. Netatmo Welcome odnosi się do ludzi po imieniu i powiadamia użytkownika, gdy pojawia się twarz nieznajomego. Kamera uczy się identyfikować każdego członka rodziny.

Kamera pozwali Ci od razu zobaczyć, kto jest w domu. Gdy dzieci wracają ze szkoły do domu, rodzice są informowani o fakcie dotarcia do domu konkretnej osoby. Kamera jest również niezwykle użyteczne dla osób opiekujących się osobami starszymi.

Netatmo Smart Indoor Camera posiada również wsparcie dla HomeKit Secure Video (o tym, czym jest HomeKit Secure Video przeczytasz tutaj).

Kup taniej o VAT

Inteligenta stacja pogodowa Netatmo Weather Station z HomeKit

Poznaj warunki panujące w środowisku domowym oraz na zewnątrz, aby jeszcze lepiej dbać o swoje zdrowie.

Wewnętrzny moduł stacji pogodowej mierzy poziom komfortu w Twoim domu, pozyskując kluczowe dane za pomocą czujników, a następnie powiadamia Cię np. o konieczności przewietrzenia pomieszczenia, by zmniejszyć ilość zanieczyszczeń. Natomiast bezprzewodowy moduł stacji pogodowej pozyskuje najważniejsze dane meteorologiczne z zewnatrz i przekazuej je w czasie rzeczywistym.

Kup taniej o VAT

Termostat Netatmo Valve z HomeKit

Z inteligentnym termostatem NETATMO Valve z HomeKit oszczędzisz nawet 37% na zużyciu energii i zredukujesz emisję dwutlenku węgla.

Zarządzaj centralnym ogrzewaniem swojego mieszkania ze smartfona. Zmieniaj oraz reguluj temperaturę w pomieszczeniach z domu, podróży i każdego innego miejsca na świecie. Wróć z wakacji i zastań ustawioną wcześniej temperaturę.

Stwórz plan w oparciu o codzienne czynności dla każdego pomieszczenia. Zapewniaj komfort cieplny tylko w tych pomieszczeniach w których potrzebujesz – w danej chwili w ciągu dnia oraz w nocy podczas snu.

Kup taniej o VAT

Netatmo Healthy Home Coach z HomeKit

Chcesz zapewnić odpowiednie, zdrowe warunki w otoczeniu Twojej rodziny? Netatmo Healthy Home Coach pokaże Ci, jak tego dokonać. Niezależnie od tego, czy chodzi o odpowiedni poziom hałasu, czy prawidłowego poziomu wilgotności dla dziecka z astmą, Healthy Home Coach mierzy to, co ma znaczenie, podkreśla potencjalne problemy i mówi, jak je rozwiązać.

Przy pomocy kilku ruchów na smartfonie dowiesz się, czy Twój dom jest zdrowym otoczenie czy też nie, a wtedy Healthy Home Coach powie Ci, co należy dostosować, żeby zapewnić odpowiednie warunki dla domowników.

Kup taniej o VAT

Netatmo Presence z HomeKit

Zewnętrzna kamera Netatmo Presence to niezaprzeczalnie jedna z najlepszych kamer zewnętrznych kompatybilnych z HomeKit.

Netatmo Presence potrafi odróżniać ludzi, zwierzęta oraz samochody. Wykrywa i raportuje obecność w czasie rzeczywistym, zawsze, kiedy ktoś porusza się wokół Twojego domu, na miejsce wjedzie samochód lub po prostu Twój pies biega po ogródku.

Ultraprecyzyjne alarmy poinformują Cię od razu, co dzieje się na zewnątrz domu. Nocą możesz oglądać otoczenie dyskretnie, wykorzystując podczerwień lub też przełączyć na oświetlenie przy pomocy reflektora. Reflektor włącza się po wykryciu ruchu, więc będzie oświetlał Ci drogę do domu, a także odstraszał nieproszone osoby. 

Użyj opcji „live stream”, żeby obejrzeć swoją nieruchomość w czasie rzeczywistym, nieżalenie od tego, czy kamera wykryła ruch.

Kup taniej o VAT

Sprawdź pozostałe akcesoria Netatmo

Wszystkie produkty firmy Netatmo, które można kupić taniej o VAT znajdziesz w ThinkStore tutaj.

Pamiętaj: promocja jest ograniczona czasowo (od 4 do 10 maja) oraz ilościowo (do wyczerpania stanów magazynowych).

Pamiętaj: kupując w ThinkStore, wspierasz ThinkApple.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: