Etui na iPhone’a – dla fanów technologii z „jabłuszkiem”

Redakcja   8 maja 2020

Ze smartfonów korzystamy dziś w niemal każdej sytuacji. Niestety, smartfony są przy tym narażone na najróżniejsze uszkodzenia – upadki, uderzenia, zarysowania oraz inne. By zabezpieczyć nasz telefon przed ich negatywnymi skutkami, warto zaopatrzyć się w odpowiednie etui. Zapraszamy do lektury, z której dowiesz się – jakie są najchętniej stosowane etui na iPhone’a oraz na co zwrócić uwagę przeglądając dostępne modele.

berrolia

Etui na iPhone’a – praktyczne i estetyczne

Przystępując do zakupu etui na swojego iPhone’a, wiele osób pragnie, aby było ono nie tylko praktyczne, lecz także spełniało indywidualne wymogi estetyczne. Przede wszystkim chcą, aby nie pozbawiało ono iPhone’a jego atrakcyjnego kształtu oraz wyglądu. Jest sprawą oczywistą bowiem, że etui ma nie tylko chronić nasz telefon, ale także czynić go bardziej atrakcyjnym wizualnie. Przykładowo, dla wielu osób istotne jest, aby używane przez nich urządzenia były dopasowane do ich wyglądu, stylu ubioru lub nawet oddawały ich nastrój bądź osobowość.

Z tych powodów, do jednych z najchętniej używanych należą etui przezroczyste, wykonane z materiałów sztucznych przepuszczających światło, dostępne między innymi w ofercie sklepu Funnycase.pl. Etui takie pozwala na wyeksponowanie wyglądu naszego iPhone’a, bez przesłaniania nawet najmniejszych szczegółów jego obudowy. Oczywiście, etui przezroczyste pełni też podstawowe funkcje ochronne – zabezpiecza nasz smartfon w sytuacji upadku lub chroni przed zarysowaniem.

Etui eleganckie – dla biznesu i sytuacji formalnych

Osoby, którym zależy na eleganckim wyglądzie na co dzień, powinny sięgnąć po etui wykonane właśnie w takim stylu. Dotyczy to szczególnie biznesmenów, osób zatrudnionych na wysokich stanowiskach lub po prostu tych, którzy preferują elegancki styl.

Dla nich idealnym rozwiązaniem będzie etui wykonane ze skóry lub materiałów sztucznych imitujących wygląd skóry. Etui takie sprawia, że nasz iPhone wygląda równie elegancko, jak my sami, a przez to nie zaburza naszego wyglądu podczas spotkań formalnych, biznesowych lub zawodowych. Etui skórzane dobrze pasuje także do sytuacji towarzyskich – podczas wyjść na miasto, do klubu czy do restauracji.

Etui kolorowe – dla indywidualistów

Osobom poszukującym bardziej interesujących kolorystycznie etui polecamy zapoznać się z modelami wykonanymi z silikonu. Szczególnie chętnie sięgają po nie ci, którzy pragną, aby ich iPhone był dopasowany do ich indywidualnego stylu. Etui takie występują w rozmaitych wersjach kolorystycznych, mogą być pokryte najróżniejszymi grafikami, delikatnymi deseniami lub przedstawiać wybrane przez nas motywy. Zaopatrzyć się w nie możesz pod adresem: https://funnycase.pl/produkty/2-apple.

Z etui takich korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. W każdym przypadku gwarantuje, że nasz smartfon będzie się wyróżniał oraz współgrał z naszymi preferencjami estetycznymi. Dla kobiet przeznaczone są między innymi etui pokryte brokatem, imitujące skórę węża, krokodyla lub pantery, a także te o najbardziej intensywnych barwach.

***

Artykuł powstał we współpracy z Funnycase.pl.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: