Tej marki nie trzeba nikomu przedstawiać – akcesoria mophie w megapromocji w ThinkStore

Dawid Olczak   21 maja 2020

W ThinkStore wystartowała megapromocja na wszystkie akcesoria firmy mophie. Obniżki cen sięgają nawet 210 zł, więc to świetna okazja, żeby wyposażyć się w wydajniejszy zasilacz, lepszej jakości przewód Lightning MFi lub podwójną czy nawet potrójną ładowarkę bezprzewodową do swojego iPhone’a AirPodsów i Apple Watcha.

Promocja trwa tylko do końca tego tygodnia, więc trzeba się spieszyć.

berrolia

mophie – styl, elegancja, perfekcja

Nie bez przyczyny mophie jest uważana za markę premium: najlepsze materiały, świetne wykonanie, dbałość o najmniejszy szczegół – to tylko niektóre elementy, które złożyły się na ogromny sukces mophie. Wielokrotnie miałem okazję przekonać się na własnej skórze, jak świetne są to urządzenia.  Teraz będziecie mogli przekonać się o tym również i Wy – tą różnicą, że zaoszczędzicie sporo gotówki.

mophie – ładowarki bezprzewodowe

W ofercie mophie znajdziecie pojedyncze, podwójne i potrójne ładowarki bezprzewodowe dla Waszych sprzętów Apple. Połączenie najnowszej technologii Fast Charge z doświadczeniem mophie pozwoliło stworzyć ładowarki, które uznawane są za jedne z najlepszych na rynku.

Zobacz wszystkie ładowarki bezprzewodowe Mophie w ThinkStore

mophie – przewody Lightning MFi i USB-C

Nylonowy oplot, aluminiowe końcówki, wzmocniona wewnętrzna konstrukcja przewodu, certyfikat MFi oraz świetny wygląd – to największe zalety nowych przewodów mophie. Teraz dołącza do nich również niebywale niska cena.

Tylko do końca tygodnia przewody mophie (Lightning – USB-A, Lightning – USB-C oraz USB-A – USB-C) możecie kupić w ThinkStore w naprawdę okazyjnych cenach.

mophie powerstation – powerbank ze złączem Lightning

mophie powerstation to stylowy i elegancki powerbank, który został wykonany z aluminium. Smukła, elegancka, kompaktowa obudowa mieści w sobie ogniwo o pojemności 5050 mAh. Dzięki wyposażeniu go w złącze Lightning, powerbank świetnie nadaje się dla każdego użytkownika sprzętów Apple.

Mophie powerstation można kupić w obniżonej aż o 80 zł cenie tylko do końca tygodnia.

Szybkie ładowarki sieciowe mophie

W ofercie mophie znajdziecie też szybkie ładowarki sieciowe o mocy 18 W. Dostępne są modele ze złączem USB-A oraz USB-C.

Zobacz w ThinkStore

Koniecznie zobacz pozostałe akcesoria mophie w promocji

Ładowarki bezprzewodowe, powerbanki, przewody Lightning oraz USB-C to tylko niektóre akcesoria firmy mophie, które można kupić znacznie taniej do końca tego tygodnia. Koniecznie sprawdźcie wszystkie produkty mophie w promocji w ThinkStore.

.Udanych łowów!

Pamiętaj: kupując w ThinkStore, wspierasz ThinkApple.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: