Apple wprowadziło do sprzedaży dwa nowe paski do Apple Watcha z limitowanej serii „Pride”

Łukasz Bernaczyk   21 maja 2020

Tradycyjnie już, jak co roku, Apple wprowadziło do sprzedaży nowe, kolorowe paski z limitowanej serii „Pride”, podkreślając swoje wsparcie dla organizacji walczących o poprawę sytuacji społeczności LGBTQ. Idealnie komponują się z udostępnionymi przed kilkoma dniami nowymi tęczowymi tarczami. Jak się okazuje, te przepiękne paski już stały się hitem sprzedażowym i w przypadku jednego z nich termin realizacji zamówienia wynosi już ponad miesiąc.

berrolia

Pasek Pride Edition dla Apple Watcha

Pierwszy z pasków to sześciokolorowy pasek sportowy Pride Edition, który robiony jest ręcznie z pojedynczych kawałków fluoroelastomeru. Następnie kawałki te są wykrajane maszynowo i poddawane formowaniu tłocznemu. W efekcie falisty wzór tęczy zawsze wygląda nieco inaczej, a każdy pasek jest niepowtarzalny.

Pasek dostępny jest do wszystkich wielkości kopert zegarka Apple (38 mm, 40mm, 42mm i 44 mm) i kosztuje 229 zł w internetowym sklepie Apple.

Pasek Nike Pride Edition

Druga nowość to pasek sportowy Nike Pride Edition, który również wykonany jest z fluoroelastomeru, z otworami zwiększającymi przewiewność. To właśnie ściany wewnętrzne tych otworów zostały pomalowane tęczowymi kolorami, które odpowiadają barwom na przeznaczonej do tego paska tarczy.

Jego cena również wynosi 229 zł w internetowym sklepie Apple.

Pasek Pride Edition jest dostępny od ręki, natomiast w przypadku paska Nike Pride Edition termin realizacji zamówienia to już ponad miesiąc.

W opisie obydwu pasków Apple podkreśla swoje wsparcie dla organizacji walczących o prawa osób LGBTQ:

Apple z dumą wspiera organizacje walczące o poprawę sytuacji społeczności LGBTQ, takie jak GLSEN, PFLAG, The Trevor Project, Gender Spectrum, The National Center for Transgender Equality, Encircle i SMYAL w USA oraz międzynarodowa federacja ILGA World.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: