Tapety Tygodnia – wydanie specjalne: nieoficjalne tapety “Apple Pride 2020” (dla Maca, iPada i iPhone’a i Apple Watcha)

Łukasz Bernaczyk   21 maja 2020

W specjalnym wydaniu naszego cyklu Tapety Tygodnia mamy dla Was tapety inspirowanymi nowymi tęczowymi tarczami Pride oraz nowymi paskami dla Apple Watcha.

berrolia

“Apple Pride 2020” – tapety dla iPada, iPhone’a, Apple Watcha i Maca

Nowe tarcze “Pride” pojawiły się w udostępnionej kilka dni temu aktualizacji watchOS 6.2.5, a dzień później Apple wprowadziło do sprzedaży dwa sportowe paski Pride Edition dla Apple Watcha.

Dziś mamy dla Was zestaw tapet inspirowanych właśnie nowymi tęczowymi tarczami i paskami Pride. Co najważniejsze, tapety te przygotowaliśmy zarówno w wersji na iPhone’a, jaki i na iPada, Apple Watcha oraz dla Maca.

Pobierz dla iPhone’a X, XS, XS Max, XR, 11, 11 Pro, 11 Pro Max

Pobierz dla pozostałych iPhone’ów

 

Pobierz dla iPada

 

Pobierz dla Maca

 

Pobierz dla Apple Watcha

 

 

Pobierz dla iPhone’a X, XS, XS Max, XR, 11, 11 Pro, 11 Pro Max

Pobierz dla pozostałych iPhone’ów

 

Pobierz dla iPada

 

Pobierz dla Maca

 

Pobierz dla Apple Watcha

Apple z dumą wspiera organizacje walczące o poprawę sytuacji społeczności LGBTQ, takie jak GLSEN, PFLAG, The Trevor Project, Gender Spectrum, The National Center for Transgender Equality, Encircle i SMYAL w USA oraz międzynarodowa federacja ILGA World.

Produkty Apple w super cenach

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: