Apple wprowadza nowe tarcze „Pride” dla Apple Watcha

Łukasz Bernaczyk   18 maja 2020

W najnowszej deweloperskiej wersji beta systemu watchOS (6.2.5) znalazł się zestaw nowych tarcz „Pride”. Powinny być dostępne dla wszystkich użytkowników jeszcze w maju.

berrolia

Apple Watch – nowe tarcze „Pride” (2020)

Wprowadzone w tym roku tarcze „Pride” są w rzeczywistości kolorowymi wariacjami dobrze znanych już w watchOS tarcz, które w ubiegłych latach zostały dodane w ramach tej samej akcji.

Większość z nich została nieco bardziej dostosowana do aktualnych trendów, obowiązujących przy projektowaniu grafiki. Na praktycznie wszystkich tarczach w odmianie „Pride” kolory są nieco bardziej pastelowe niż w poprzednich latach.

Wśród nowości mamy nowsze wersje tarcz Pride Digital, Pride Analog i California.

Gradientowe wersje „Pride” w kolorach tęczy są również dostępne dla tarcz: Numerals Mono, Numerals Duo i California.

Nie wiemy jeszcze, czy do wprowadzonych właśnie tarcz „Pride 2020” powstaną nowe paski, jak miało to miejsce w ubiegłym roku. Niemniej jednak nowe tarcze wyglądają naprawdę fajnie i wydaje się, że ich kolorowy charakter sprawia, że będą się dobrze komponowały z każdym paskiem.

watchOS 6.2.5 ma być dostępny dla wszystkich użytkowników jeszcze w maju, razem z iOS 13.5.

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: