ThinkHome Podcast #10: Rodzaje oświetlenia w HomeKit

Dawid Olczak   17 maja 2020

Najnowszy odcinek ThinkHome Podcast powstał, aby w prosty i przyjemny sposób wyjaśnić przyszłym i obecnym użytkownikom systemu HomeKit, jakie są wady oraz zalety urządzeń, które określamy mianem “smart-oświetlenie”.

berrolia

ThinkHome Podcast #10: Rodzaje oświetlenia w Apple HomeKit

W dziesiątym odcinku ThinkHome Podcast rozmawiamy na temat różnych rodzajów oświetlenia dostępnych w HomeKit. Dowiesz się z niego m.in., jakie są największe wady oraz zalety inteligentych żarówek, smart-włączników oraz modułów podtynkowych.

Opowiadamy również o tym, jakie rozwiązania są wykorzystywane przez nas na co dzień oraz na co zwrócić uwagę podczas wyboru inteligentnego oświetlenia do swojego mieszkania. Wspominamy także, że warto pamiętać o oświetleniu dekoracyjnym i jednocześnie podpowiadamy, jakie urządzenia mogą się najlepiej sprawdzić w tej roli. 

ThinkHome Podcast jest dostępny w Apple Podcast i możecie go słuchać w Waszych ulubionych aplikacjach podcastowych na iOS (polecamy Overcast), Maca czy Apple TV. Jesteśmy też na SoundCloud i można nas słuchać w aplikacji SoundCloud na iOS lub bezpośrednio z poziomu przeglądarki. Znajdziecie nas także w usłudze Spotify.

Rozmawiają:

Dawid Olczak – @olczak_dawid
Jaromir Kopp – @MacWyznawca

Możecie śledzić nas również na naszym oficjalnym koncie na Twitterze – @ThinkHome_cast

Poprzednie odcinki:

Podcast powstał dzięki wsparciu ThinkStore – dziękujemy!

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: