ThinkHome Podcast #7: Podstawy zaawansowanych automatyzacji

Dawid Olczak   19 kwietnia 2020

Najnowszy odcinek ThinkHome Podcast jest wstępnem do zrozumienia, czym są zaawansowane automatyzacje w HomeKit oraz gdzie i w jaki sposób je tworzyć. Po wysłuchaniu powyższego odcinaka z pewnością zrozumiesz podstawy ich działania i będziesz w stanie stworzyć kilka ciekawych i bardziej złożonych automatyzacji. Dzisiejszy odcinek w głównej mierze przeznaczony jest dla początkujących oraz średnio zaawansowanych użytkowników.

berrolia

ThinkHome Podcast (odcinek #7): Podstawy zaawansowanych automatyzacji

W siódmym odcinku ThinkHome Podcast rozmawiamy na temat podstaw zaawansowanych automatyzacji Apple HomeKit. Dowiesz się z niego m.in, gdzie i w jaki sposób tworzyć zaawansowane automatyzacje oraz jakich błędów należy się wystrzegać, aby działały one prawidłowo.

Opowiadamy również z jakich aplikacji firm trzecich korzystamy na co dzień i jakie są ich najważniejsze zalety. Tłumaczymy także, jakie automatyzacje warto projektować za pomocą aplikacji firm trzecich, a kiedy lepiej skorzystać z konwersji na skróty. W odcinku pojawia się również sporo przykładów ciekawych i przydatnych automatyzacji. 

ThinkHome Podcast jest dostępny w Apple Podcast i możecie go słuchać w Waszych ulubionych aplikacjach podcastowych na iOS (polecamy Overcast), Maca czy Apple TV. Jesteśmy też na SoundCloud i można nas słuchać w aplikacji SoundCloud na iOS lub bezpośrednio z poziomu przeglądarki. Znajdziecie nas także w usłudze Spotify.

Rozmawiają:

Dawid Olczak – @olczak_dawid
Jaromir Kopp – @MacWyznawca

Możecie śledzić nas również na naszym oficjalnym koncie na Twitterze – @ThinkHome_cast

Poprzednie odcinki:

Podcast powstał dzięki wsparciu ThinkStore – dziękujemy!

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: