ThinkHome Podcast #6: Sceny i podstawy automatyzacji HomeKit

Dawid Olczak   12 kwietnia 2020

Po wysłuchaniu najnowszego odcinka ThinkHome Podcast bez najmniejszego problemu będziesz potrafił/a odróżnić sceny od automatyzacji oraz dowiesz się jak poprawnie je tworzyć, planować, a w późniejszej kolejności edytować. Dzisiejszy odcinek w głównej mierze przeznaczony jest dla początkujących osób, ale osoby bardziej zaawansowane również znajdą coś dla siebie – dużo przykładów ciekawych automatyzacji oraz rozmowa o ich planowaniu, nie pozwoli wam się nudzić.

berrolia

ThinkHome Podcast (odcinek #6): Sceny i podstawy automatyzacji Apple HomeKit

W szóstym odcinku Podcastu ThinkHome rozmawiamy na temat scen oraz podstaw automatyzacji akcesoriów HomeKit. Dowiesz się z niego m.in czym są sceny i automatyzacje oraz jak je poprawnie skonfigurować.

Opowiadamy również, jak planować automatyzacje i czy warto przestrzegać przy ich tworzeniu ściśle określonych reguł. Tłumaczymy także, czy warto automatyzować sceny, czy może jednak lepiej wszystkie akcesoria dodawać pojedynczo.

W odcinku pojawia się również sporo przykładów ciekawych i przydatnych automatyzacji. 

W newsie tygodnia poruszamy temat związany ze wsparciem HomeKit oraz AirPlay 2 w starszych modelach telewizorów firmy LG.

ThinkHome Podcast jest dostępny w Apple Podcast i możecie go słuchać w Waszych ulubionych aplikacjach podcastowych na iOS (polecamy Overcast), Maca czy Apple TV. Jesteśmy też na SoundCloud i można nas słuchać w aplikacji SoundCloud na iOS lub bezpośrednio z poziomu przeglądarki. Znajdziecie nas także w usłudze Spotify.

Rozmawiają:

Dawid Olczak – @olczak_dawid
Jaromir Kopp – @MacWyznawca

Możecie śledzić nas również na naszym oficjalnym koncie na Twitterze – @ThinkHome_cast

Poprzednie odcinki:

Podcast powstał dzięki wsparciu ThinkStore – dziękujemy!

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: