ThinkHome Podcast #8: Powiadomienia i korzystanie z aplikacji Dom przez kilka osób

Dawid Olczak   24 kwietnia 2020

Najnowszy odcinek ThinkHome Podcast może być szczególnie ciekawy dla osób, które chcą mieć pod całkowitą kontrolą udostępnianie wirtualnego domu osobom trzecim. Równie ciekawy może być także temat powiadomień i dostosowanie ich pod indywidualne potrzeby każdego z użytkowników. Dzisiejszy odcinek w głównej mierze przeznaczony jest dla początkujących użytkowników, do których również została przez nas skierowana prośba wysyłanie pytań, na które będziemy chceli odpowiedzieć w kolejnym odcinku.

berrolia

ThinkHome Podcast (odcinek #8): Powiadomienia i korzystanie z aplikacji Dom przez kilka osób

W ósmym odcinku ThinkHome Podcast rozmawiamy na temat powiadomień i obsługi natywnej aplikacji Dom w Apple HomeKit przez kilka osób. Dowiesz się z niego m.in. jak poprawnie nadawać uprawnienia, aby wybrane osoby posiadały dostęp do naszego wirtualnego domu z każdego miejsca na świecie oraz jak zablokować im tę funkcjonalność.

Opowiadamy także o konfiguracji powiadomień wysyłanych przez akcesoria HomeKit pod nasze indywidualne potrzeby. Tłumaczymy również w jaki sposób ThinkStore realizuje usługi tworzenia zdalnych automatyzacji. 

W odcinku pojawia się również prośba o wysyłanie do nas pytań związanych podstawami HomeKit. W kolejnym odcinku razem z Jaromirem będziemy chcieli szczegółowo odpowiedzieć na najciekawsze z nich. 

ThinkHome Podcast jest dostępny w Apple Podcast i możecie go słuchać w Waszych ulubionych aplikacjach podcastowych na iOS (polecamy Overcast), Maca czy Apple TV. Jesteśmy też na SoundCloud i można nas słuchać w aplikacji SoundCloud na iOS lub bezpośrednio z poziomu przeglądarki. Znajdziecie nas także w usłudze Spotify.

Rozmawiają:

Dawid Olczak – @olczak_dawid
Jaromir Kopp – @MacWyznawca

Możecie śledzić nas również na naszym oficjalnym koncie na Twitterze – @ThinkHome_cast

Poprzednie odcinki:

Podcast powstał dzięki wsparciu ThinkStore – dziękujemy!

SANTA WEEK W LANTRE (APPLE AUTHORIZED RESELLER)

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: