HIT! Powerbank solarny Xtorm Solar Charge Robust w promocji za jedyne 139 zł

Dawid Olczak   13 czerwca 2020

Robi się coraz cieplej, słońce zaczyna mocno przygrzewać, wielkimi krokami zbliżają się wakacje, czas urlopów, podróży, dłuższych i krótszych wycieczek. Ja w tym roku, wraz z całą rodziną mam zamiar spędzić więcej czasu na odludziu, z dala od zgiełku i dużych skupisk ludzi. Spacery po lesie, pikniki, być może kilka nocy pod namiotami. Żeby mieć możliwość uchwycenia wyjątkowych chwil na zdjęciach czy na wideo, aby mieć zawsze kontakt ze światem i w każdej chwili mieć pod ręką wszystkie inne sprzęty gotowe do działania, będę potrzebował dobrego powerbanka.

Moim zdaniem w takich warunkach idealnym rozwiązaniem będą powerbanki solarne, które można ładować standardowo (gdy znajdujemy się w miejscu z dostępem do gniazdka elektrycznego) lub energią słoneczną – w czasie wędrówki, z dala od cywilizacji.

Zabiorę ze sobą powerbank solarny Xtorm Robust, który uchodzi za jedno z najlepszych tego typu rozwiązań na rynku.

Żebyście sami mogli sprawdzić, co potrafi ten powerbank, obniżyliśmy jego cenę w ThinkStore do zaledwie 139 zł!

berrolia

Xtorm Solar Charge Robust 10000 mAh

Powerbank Xtorm Solar Charge Robust posiada baterię klasy “A” o pojemności 10000 mAh, dzięki czemu może naładować smartfona około 3-4 razy.

Zamontowane w nim panele słoneczne SunPower są najbardziej wydajnymi panelami używanymi na rynku konsumenckim. Ładują one baterię nawet przy zachmurzonym niebie, więc nie musimy się martwić, że pozostaniemy bez prądu przy braku słońca, przy typowej w naszym kraju latem dość zmiennej pogodzie.

Korzystając z energii słonecznej możemy ładować baterię samego powerbanka (i gromadzić w ten sposób energię do wykorzystania później) lub od razu podłączone do niego urządzenie, np. smartfona czy kamerkę wideo. Powerbank może ładować dwa urządzenia jednocześnie.

Solar Charge Robust ma solidną obudowę, która zabezpiecza go przed upadkami. Jest odporny na lekkie zachlapania.

Specjalny uchwyt w obudowie doskonale nadaje się do przyczepienia np. karabińczyka lub sznurka, tak, aby urządzenie mogło pracować (pobierać energię ze słońca) w trakcie wycieczki. Powerbank posiada też zintegrowaną, wbudowana latarkę, dzięki której oświetlimy np. namiot, i z pomocą której naprawić usterkę w rowerze po zmierzchu.

Xtorm – aż 3 lata gwarancji!

Gwarancje Solar Charge Robust, jak i wszystkich innych powerbanków Xtorm, możemy łatwo i bezpłatnie przedłużyć z 24 do 36 miesięcy. Wystarczy wejść na stronę xtorm.eu/product-reg i zarejestrować kupiony produkt.

Warto też wiedzieć, że firma Xtorm projektując wszystkie swoje urządzenia zadbała o bezpieczeństwo zarówno sprzętów, jak i użytkowników. Każdy produkt Xtorm jest zabezpieczony przed przeładowaniem i przegrzaniem. Powerbanki posiadają układ automatycznego zarządzania energią, który dostosowuje prędkość ładowania do podłączonych urządzeń. Xtorm montuje specjalny chip APM, który zabezpiecza przed przeładowaniem i przegrzaniem zarówno baterię powerbanku, jak i ładowanego urządzenia.

Promocja: Xtorm Solar Charge Robust za jedyne 139 zł

Powerbank Xtorm Solar Charge Robust kupicie teraz w ThinkStore w promocyjnej cenie 139 zł. Przy odprawie należy wpisać kod rabatowy “XtormRobust“.

Uwaga: promocja trwa tylko do piątku, 19 czerwca (włącznie) lub do wyczerpania zapasów.

Promocja również na Xtorm Solar Instinct!

W promocji jest też drugi, nieco droższy powerbank solarny Xtorm – model Instinct. Ma on bardziej kompaktową obudowę oraz przydatny karabińczyk, który ułatwia montaż na plecaku czy namiocie. Z kodem “XtormInstinctkupicie go za jedyne 169 zł.

Udanych zakupów i udanych wakacji z powerbankiem solarnym!

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: