ThinkStore na wakacjach = Tydzień promocji Apple HomeKit!

Dawid Olczak   6 lipca 2020

W ubiegłym roku (w okresie wakacyjnym) cały zespół ThinkStore udał się na tygodniowy urlop aby naładować baterie. Aby w jakiś sposób zrekompensować Wam dłuższy czas oczekiwania na zamówione produkty w czasie naszej nieobecności zaprzęgnęliśmy do pracy niezmordowanie boty, które serwowały Wam całą masę świetnych promocji. Nasz pomysł cieszył się tak dużą popularnością, że w tym roku również wysłaliśmy wszystkich pracowników na „przymusowy” tygodniowy urlop aby nasi pracownicy mogli naładować baterie i wrócić do Was z nowymi, świeżymi pomysłami.

Oczywiście nie zapomnieliśmy również o świetnych promocjach – W tym roku nasze zaprzyjaźnione boty będą przez cały tydzień serwować Wam świetne promocje na akcesoria Apple HomeKit!

berrolia

Tydzień mega promocji Apple HomeKit

Choć faktycznie w ThinkStore przez tydzień nie będzie żywej duszy, a wszystkie zamówienia złożone przez Was pomiędzy 6 a 12 lipca zostaną do Was wysłane po 13 lipca, to chcemy Wam w jakiś sposób zrekompensować dłuższy czas oczekiwania na zamówione produkty. A najlepiej to zrobić za pomocą naprawdę wyjątkowych promocji!

Dlatego przygotowaliśmy dla Was promocje na ogromną liczbę akcesoriów Apple HomeKit – Bez żadnych haczyków i kodów rabatowych! Należy tylko pamiętać, że każda promocja dostępna w danym dniu będzie aktywna wyłącznie przez 24 godziny.

Kalendarz promocji

Pamiętajcie – Każda z powyższych promocji będzie trwała tylko 24 godziny, więc będziecie mieć ograniczony czas na podjęcie decyzji. Pamiętajcie również, że wysyłkę przedmiotów zakupionych w czasie tygodnia promocji rozpoczniemy w poniedziałek, 13 lipca.

Udanych zakupów!

Pamiętaj: kupując w ThinkStore, wspierasz ThinkApple.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: