Playlista tygodnia – 100% USA

Tomek Czech   10 lipca 2020

Stany Zjednoczone to mieszanka wielu kultur, co przekłada się na ogromną różnorodność muzyki zza oceanu. Czego słucha typowy wujek z Ameryki? Którzy znani artyści mają korzenie w USA? Ekspert DJ Darius Wilde z salonu Denon Store Westfield Arkadia prezentuje playlistę muzyczną “100% USA”, przepełnioną dźwiękami prosto od przyjaciół zza wielkiej wody.

Zapraszamy do słuchania w Apple Music, Spotify i TIDAL!

berrolia

Playlista tygodnia #5: 100% USA by Denon Store

Gusta muzyczne ewoluują, pojawiają się kolejne pokolenia twórców. Wiele młodych osób wychowuje się na muzyce, której słuchają ich rodzice, a następnie wsłuchują się w szeroko pojęty mainstream. Każdy ma swoich ulubionych artystów oraz takich, których lubi, ale wymienia z delikatnym zawstydzeniem.

Prezentujemy playlistę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Co istotne, jest to subiektywne zestawienie, przy tworzeniu której ominięto listy przebojów. Wybrano perełki, które każdemu zapadły gdzieś w głowie i na dźwięk kilku pierwszych nutek pojawi się to miłe uczucie z tyłu głowy…

Pamiętajcie: słyszymy się w każdą sobotę! Będziemy serwować Wam najlepsze kawałki wybrane z wielką miłością do muzyki.

Poprzednie playlisty:

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: