Szybka wymiana wyświetlacza i naprawa Phone’a w dowolnej lokalizacji w 15 minut

Redakcja   13 lipca 2020

Wymieniamy Wyświetlacze to mobilny serwis Apple, który obiecuje, że dojedzie do naszego domu lub miejsca pracy i naprawi naszego iPhone’a w 15 minut. W tej chwili usługa działa w Warszawie, Krakowie, Lublinie i w Aglomeracji Śląskiej.

berrolia

Jeżeli masz stłuczony wyświetlacz w iPhonie albo starą baterię, której maksymalna pojemność spadła poniżej 80%, ale nie możesz sobie pozwolić na zostawienie telefonu na dłuższy czas w serwisie, to Mobilny Serwis Apple jest rozwiązaniem dla Ciebie. To samo, jeśli nie chcesz przebijać się przez korki na drugi koniec miasta – serwis wymieniamywyświetlacze.pl dojedzie do Ciebie (do domu, miejsca pracy czy nawet ulubionej kawiarni – wystarczy podać adres) i obiecuje, że dokona wymiany części w 15 minut.

Oprócz dojazdu i ekspresowej usługi, serwis gwarantuje też bezpieczeństwo naszych danych, daje 9-miesięczną gwarancję na oryginalne części i wykonuje gratis audyt sprawności urządzenia.

Bezpieczeństwo i Poufność Danych

Korzystając z usług naszego serwisu nie musisz obawiać się, że prywatna zawartość Twojego iPhone’a wpadnie w niepowołane ręce. Nasza usługa od początku do końca wykonywana jest w Twojej obecności. Dzięki temu zapisane w urządzeniu wiadomości, zdjęcia, video oraz inne informacje pozostają w 100 % bezpieczne.

Audyt Sprawności GRATIS

Przed przystąpieniem do naprawy, nasz serwisant dokona bezpłatnego audytu sprawności Twojego iPhone’a. Dzięki temu, w sytuacji nieoczywistej będziesz miał pewność, że naprawiona zostanie dokładnie ta część, która sprawiała problemy oraz dowiesz się w jakim stanie jest Twoje urządzenie.

9 miesięcy gwarancji

Każda oryginalna część objęta jest 9 miesięczną gwarancją, więc jeśli dosięgnie Cię „złośliwość rzeczy martwych”, wystarczy jeden telefon. Nasz serwisant ponownie przyjedzie i bez jakichkolwiek dopłat poradzi sobie z problemem.

Serwis “Wymieniamy Wyświetlacze – Naprawa iPhone” świadczy m.in takie usługi, jak:

 • wymiana szybki w iPhone
 • wymiana baterii
 • wymiana czujnika zbliżeniowego
 • wymiana tylnej/przedniej kamery
 • wymiana głośnika
 • wymiana portu ładowania
 • wymiana przycisku Home

Usługę z dojazdem do klienta serwis oferuje w czterech lokalizacjach:

 • Warszawa i okolice
 • Kraków i okolice
 • Lublin i okolice
 • Śląsk (Aglomeracja Śląska)

Dokładny zakres dojazdu w każdej lokalizacji znajdziecie tutaj. Mobilny Serwis Apple dociera też w inne miejsca za dodatkową opłatą – w takim przypadku trzeba uzgodnić szczegóły przez skontaktowanie się z serwisem (telefonicznie, mailowo lub przez formularz na stronie).

Serwis świadczy usługi 7 dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 22:00 (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy).

Więcej szczegółów i cennik wszystkich usług znajdziecie na oficjalnej stronie serwisu.

***

Artykuł powstał we współpracy z WymieniamyWyświetlacze.pl.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: