Na takiego iPhone’a 12 czekacie? (koncept wideo)

Łukasz Bernaczyk   13 lipca 2020

W sieci pojawił się kolejny, bardzo dobrze zrobiony koncept iPhone’a 12 i 12 Max, czyli dwóch tańszych modeli spośród czterech nowych flagowców, których premiera ma się odbyć jesienią. Przedstawione smartfony wyglądają naprawdę ciekawie, a autor swoje dzieło reklamuje jako “najbardziej dokładnie odzwierciedlające wszystkie informacje dotyczące nowych modeli smartfonów Apple”.

berrolia

iPhone 12 i iPhone 12 Max – koncept wideo

Krótki, bo niespełna minutowy klip zrobiony w stylu Apple przedstawia iPhone’a 12 (5,4”) oraz iPhone’a 12 Max (6,1”).

Jak wspomniałem, autor – Studioless Creator twierdzi, że jego koncept precyzyjnie odzwierciedla wszystkie dotychczasowe pogłoski na temat tego jak będzie wyglądał i jakie podzespoły posiadał nowy iPhone 12 i 12 Max. Nie do końca się z tym zgadzam, ponieważ rendery pokazują mniejsze wcięcie w ekranie i dwustronne ładowanie bezprzewodowe – tymczasem według większości przecieków takich nowości nie zobaczymy w iPhonie 12 (dwukierunkowe ładowanie bezprzewodowe może trafić do modeli Pro, ale również w tym przypadku nie jest to potwierdzona informacja).

Tak czy siak, pod względem wizualnym przedstawione na renderach iPhone 12 i 12 Max wyglądają świetnie, nawet pomijając te dwa nie do końca chyba trafione aspekty.

Apple Watch Series 7 dostępny na Amazon.pl - szybka dostawa!

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: