Tapety Tygodnia – wydanie specjalne: oficjalne tapety z iOS 14.2 (dla iPhone’a, iPada i Maca)

Łukasz Bernaczyk   25 października 2020

Sporo ostatnio w Tapetach Tygodnia wydań specjalnych, ale też i sporo ku temu okazji serwuje nam Apple. Nie inaczej jest dzisiaj – mamy dla Was zestaw oficjalnych, nowych tapet z systemu iOS 14.2 beta, którymi gigant z Cupertino zaskoczył chyba wszystkich.

berrolia

iOS 14.2 – oficjalne tapety dla iPhone’a, iPada i Maca

Dość niespodziewanie w deweloperskiej wersji beta systemu iOS 14.2 Apple zamieściło 16 nowych tapet w formacie, który pozwala ich użyć zarówno na iPhone’ach, jak i iPadach i Macach.

W nowym zestawie znalazło się aż 16 tapet, z czego 8 w wersji dla trybu jasnego i 8 dla trybu ciemnego. Ciekawy jest też fakt, że zbiór ten nie przypomina żadnych innych oficjalnych tapet od Apple, bo cześć z nich to zdjęcia, a część to grafiki komputerowe.

Wszystkie poniższe tapety są przygotowane wyłącznie w jednym formacie, ale jest on na tyle uniwersalny, że po automatycznym kadrowaniu tapety świetnie wyglądają na iPhone’ach, iPadach i Macach.

Pobierz

 

Pobierz

 

Pobierz

 

Pobierz

 

Pobierz

 

Pobierz

 

Pobierz

 

Pobierz

 

Pobierz

 

Pobierz

 

Pobierz

 

Pobierz

 

Pobierz

 

Pobierz

 

Pobierz

 

Pobierz

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: