Apple One już dostępne w Polsce – zobacz, jak subskrybować

Tomek Czech   30 października 2020

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią Apple udostępniło dziś Apple One, czyli pakiety swoich usług. Możemy je już aktywować w ustawieniach iPhone’a.

berrolia

Apple One już dostępne w Polsce

Pakiety Apple One znajdziemy w zakładce “Subskrypcje” w ustawieniach telefonu. Należy przejść do Ustawienia -> nasz profil (pierwsza pozycja od góry) -> Subskrypcje.

Subskrypcje znajdziemy także uruchamiając aplikację App Store i przechodząc do profilu użytkownika (zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu).

Jeśli macie zainstalowany iOS 14.1 albo 14.2 beta i nie pojawiają się Wam pakiety Apple One, musicie najpierw obniżyć swój pakiet iCloud z 2 TB na mniejszy. Wtedy w Subskrypcjach powinniście zobaczyć pakiety Apple One. Po wybraniu jednego z nich możecie z powrotem wybrać 2 TB iCloud (zapłacicie za niego oddzielnie). Takie chwilowe obniżenie pakietu nie oznacza utraty żadnych danych – zmiany w pakiecie iCloud dokonują się dopiero wraz z końcem okresu rozliczeniowego.

W Polsce dostępne są dwa pakiety:

 • Dla ciebie:
  • Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade
  • 50 GB w iCloud
  • tylko dla jednej osoby
  • 24,99 zł/mies.
 • Dla rodziny:
  • Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade
  • 200 GB w iCloud
  • może korzystać do 6 osób
  • 39,99 zł/mies.

Jak korzystać z usług Apple One

Po zakupie pakietu możesz korzystać z usług Apple One na wszystkich platformach, na których są one dostępne, między innymi na stronach internetowych (Apple Music i Apple TV+), wybranych telewizorach smart (Apple Music i Apple TV+), urządzeniach z systemem Android (Apple Music) lub na urządzeniach streamingowych innych firm (Apple Music i Apple TV+).

Czy mogę skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej? Co ona obejmuje?

Przez pierwszy miesiąc subskrypcji Apple One możesz bezpłatnie korzystać ze wszystkich jeszcze niesubskrybowanych usług (bezpłatny okres próbny Apple One obejmuje tylko te usługi, z których nie korzystasz obecnie w ramach bezpłatnego okresu próbnego lub subskrypcji). Po zakończeniu okresu próbnego subskrypcja pakietu automatycznie odnawia się co miesiąc. Bez zobowiązań i z możliwością anulowania w dowolnym momencie.

A jeśli potrzebuję więcej miejsca w iCloud?

Możesz zawsze dokupić miejsce w iCloud, żeby powiększyć to otrzymane w ramach pakietu Apple One.

Czy mogę korzystać razem z rodziną?

Jeśli masz pakiet Apple One Dla rodziny, możesz użyć Chmury rodzinnej, żeby podzielić się wszystkimi swoimi usługami Apple z nawet pięcioma członkami rodziny. A usługi Apple TV+ i Apple Arcade zawsze zawierają Chmurę rodzinną, nawet w ramach pakietu Apple One Dla Ciebie.

Apple poinformowało wczoraj, że serwis Fitness+ zostanie udostępniony “przed końcem tego roku”. Na początku będzie dostępny w Australii, Kanadzie, Irlandii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

W Polsce nie jest na razie dostępny trzeci z pakietów Apple One – premier:

 •  Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade, Apple News+, Apple Fitness+
 • 2 TB w iCloud
 • może korzystać do 6 osób
 • 29,95 dol./mies.

Od dzisiaj jest on dostępny w Australii, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Produkty Apple w super cenach

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: