iPhone 12 mini na pierwszym wideo

Tomek Czech   30 października 2020

Choć iPhone 12 mini będzie oficjalnie dostępny dopiero za dwa tygodnie, to w sieci już pojawiło się wideo pokazujące najmniejszego z tegorocznych flagowców. Autorem nagrania jest rumuński youtuber George Buhnici. Trudno powiedzieć, w jaki sposób iPhone 12 mini trafił w jego ręce, bo z pewnością nie otrzymał go do recenzji bezpośrednio od Apple.

iPhone 12 mini na pierwszym wideo

Youtuber nagrał bardzo długie, 40-minutowe wideo, na którym pokazuje i szczegółowo opowiada o 5,4-calowym smartfonie z Cupertino. Nagranie dość szybko zniknęło z jego kanału, najprawdopodobniej na skutek interwencji Apple. Pojawiało się potem kilkakrotnie w innych miejscach na YouTobie, ale również szybko było z nich usuwane. Zachował się jego minutowy skrót, który możecie zobaczyć poniżej.

Na wideo widzimy 5,4-calowego iPhone’a 12 mini w kolorze białym, porównanego rozmiarem do 6,1-calowego iPhone’a 12 oraz 6,5-calowego iPhone’a 11 Pro Max. Różnica jest dość spora, 12 mini przypomina bardziej 4-calowe modele iPhone’a 5/5s/SE.

Przedsprzedaż iPhone’a 12 mini oraz iPhone’a 12 Pro Max rozpocznie się 6 listopada. Tydzień później trafią one w ręce pierwszych użytkowników i na półki sklepowe. Pierwsze oficjalne unboxingi i recenzje tych dwóch modeli powinny się pojawić we wtorek, 10 listopada.

Maki w chipami z serii "M" w rewelacyjnych cenach!

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: