iPhone 12 bez słuchawek? Oto 5 najlepszych alternatyw dla AirPods

Tomek Czech   1 listopada 2020

Jak dobrze wiemy, nie tylko wszystkie cztery modele iPhone’a 12, ale wszystkie iPhone’y w ogóle, sprzedawane są teraz bez słuchawek w pudełku. Jednak, jak dowodzą liczne reakcje i komentarze w sieci – prawie nikt za nimi nie tęskni. Były to przewodowe słuchawki EarPods, które w dobie niezwykłej popularności słuchawek Bluetooth nie miały już raczej prawa bytu. Wielu użytkowników decyduje się na AirPodsy, ale wielu wybiera też słuchawki innych producentów – tańsze od słuchawek Apple, albo droższe, ale oferujące lepszą jakość dźwięku.

Wraz z ekspertami od dźwięku z Denon Store przygotowaliśmy listę 5 najlepszych alternatyw dla AirPods, które na co dzień polecają klientom odwiedzającym ich specjalistyczne salony.

berrolia

Najlepsze słuchawki bezprzewodowe do iPhone’a 12

  • JAYS F-Five True Wireless

Już podczas projektowania f-Five True Wireless duży nacisk położono na ergonomię i możliwość używania słuchawek przed dłuższy czas. Zapewnia to lekka i smukła konstrukcja, która jednocześnie eliminuje poczucie nieporęczności i niestabilności.

Słuchawki wyposażony w najwyższej klasy mikrofon umożliwiający prowadzenie krystalicznie czystych rozmów. Czas odtwarzania wynosi aż 4 godziny. Etui zapewnia trzy dodatkowe ładowania, więc w sumie mamy 16 godzin odtwarzania po jednym naładowaniu.

Specjalna konstrukcja słuchawek pozwala na odpowiednio ciasne, ale dalej komfortowe dopasowanie do ucha. W zestawie znajdziemy trzy komplety różnych silikonowych wkładek dousznych.

Intuicyjne sterowanie dotykowe na obu słuchawkach umożliwia pełną kontrolę wrażeń muzycznych. Pozwala na wybór utworów, dostosowanie głośności czy odbieranie połączeń telefonicznych. Jedno dotknięcie aktywuje Siri lub Asystenta Google.

Dowiedz się więcej o Jays F-Five

 

  • Bang & Olufsen BEOPLAY E8 3.0

BEOPLAY E8 3.0 zostały okrzyknięte najlepiej brzmiącymi prawdziwie bezprzewodowymi słuchawkami dousznymi na świecie.

Te dokanałowe słuchawki bezprzewodowe są przeznaczone dla osób, które oczekują najwyższego komfortu, doskonałych połączeń głosowych i długiego czasu pracy baterii. Inżynierowie Bang & Olufsen korzystali z modelowania 3D oraz testów konsumenckich, by jak najlepiej dopasować słuchawki do różnorodności kształtów i rozmiarów uszu.

Bang & Olufsen zoptymalizował pracę baterii o 119 procent, wydłużając tym samym czas odtwarzania do 35 godzin. Teraz słuchawki zapewniają odtwarzanie przez 7 godzin oraz cztery pełne ładowania w eleganckim etui.

Bang & Olufsen zwiększył również liczbę mikrofonów – z dwóch do czterech – by wykorzystać technologię kształtowania wiązki, precyzyjnie zorientowaną w kierunku ust. To rozwiązanie gwarantuje, że głos jest przekazywany płynnie, jednocześnie pozwalając istotnie zredukować szumy.

Większa liczba mikrofonów poprawia również działanie trybu transparentnego, który łatwo uruchomić poprzez dotknięcie słuchawki, a który umożliwia odbieranie dźwięków z otoczenia.

Dowiedz się więcej o Beoplay E8 3.0.

 

  •  Soundcore LIBERTY 2 PRO

LIBERTY 2 PRO marki Soundcore to połączenie modernistycznej konstrukcji oraz wysokiej niezawodności.

Wysokiej jakości dźwięk osiągnięto za pomocą innowacyjnych przetworników, które odpowiadają ze oczyszczenie, a jednocześnie wzmacnianie brzmienia. “Współosiowa architektura akustyczna Astria” to najnowocześniejsza konstrukcja, która integruje zindywidualizowaną obudowę Knowles z dynamicznym przetwornikiem 11 mm. Astria całkowicie eliminuje zakłócenia, jednocześnie wytwarzając zharmonizowane wysokie tony i basy, zapewniając oszałamiający dźwięk

Słuchawki LIBERTY 2 PRO mogą pracować nawet 8 godzin po pełnym naładowaniu. Dzięki etui możemy trzykrotnie naładować słuchawki, a tym samym zyskać 24 godziny nieprzerwanego odtwarzania muzyki. Wystarczy 10 minut ładowania, by zyskać  2 godziny słuchania.

Etui może być ładowane bezprzewodowo lub lub za pomocą przewoduUSB-C.

Słuchawki zostały wyposażone w cztery mikrofony i funkcję redukcji szumów cVc 8.0. Dzięki temu twój głos jest izolowany i przesyłany z wysoką czystością, zapewniając bezproblemową obsługę bez użycia rąk.

Dowiedz się więcej o Liberty 2 Pro

 

  • Life Note

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Soundcore Life Note zaskakują jakością dźwięku. Umieszczone w nich przetworniki grafenowe oscylują z niezwykłą precyzją, zapewniając muzyce szerszą scenę dźwiękową z wyjątkową dokładnością i klarownością w całym zakresie częstotliwości.

Bas jest dodatkowo wzmacniany nawet o 43% dzięki wyjątkowej technologii BassUp, która analizuje niskie częstotliwości w czasie rzeczywistym i natychmiast je intensyfikuje. aptX audio umożliwia strumieniowe przesyłanie muzyki z jakością dźwięku podobną do płyty CD dzięki bezstratnej transmisji między urządzeniem a bezprzewodowymi słuchawkami.

Każda słuchawka ma dwa mikrofony z redukcją szumów kształtujących wiązkę i technologią cVc 8.0 zapewniającą doskonałe wzmocnienie głosu i tłumienie szumów tła. Dzięki temu nasz głos jest wyraźnie słyszalny na drugim końcu – bez zakłóceń.

Zastrzeżona technologia PUSH AND GO usprawnia proces konfiguracji i szybkiego przełączania się pomiędzy urządzeniami. Kiedy wyjmiesz Life Note z etui ładującego, natychmiast automatycznie połączą się z ostatnim sparowanym urządzeniem.

Jedno ładowanie zapewnia pełne 7 godzin słuchania, podczas gdy ładowanie w etui wydłuża odtwarzanie do 40 godzin. Gdy spieszysz się i potrzebujesz szybkiego działania, po prostu ładuj przez 10 minut i zyskaj do 1 godziny odtwarzania.

Bezprzewodowe słuchawki douszne Life Note mają ochronę przed cieczami w klasie IPX5. Wodoszczelna obudowa pozwala kontynuować rozmowę i odtwarzać muzykę nawet w deszczową pogodę.

Dowiedz się więcej o Life Note.

 

  • SOUNDCORE LIBERTY AIR 2

Liberty Air 2 to bezprzewodowe słuchawki douszne z diamentowymi sterownikami i 4 mikrofonami oraz z funkcją Uplink Noise Cancellation. Diamentowe przetworniki zmniejszają wrażliwość urządzenia na negatywne działanie czynników zewnętrznych.

Każda słuchawka wyposażona jest w cztery mikrofony z redukcją szumów. Dzięki czemu dźwięk jest pozbawiony zakłóceń.

Po pełnym naładowaniu słuchawki będą pracować 7 godzin. Etui ładujące umożliwia nam wydłużenie tego czasu nawet do 28 godzin. Jeśli ulegnie ono rozładowaniu, to wystarczy położyć je na ładowarkę bezprzewodową.

Dowiedz się więcej o Libery Air 2

Więcej słuchawek znajdziecie na salonydenon.pl i w stacjonarnych salonach Denon Store.

Lantre - coś nowego na horyzoncie…

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: