Black Friday: yeedi – roboty sprzątające klasy premium z rabatem do 45%

Redakcja   27 listopada 2020

Odkurzacze automatyczne yeedi K650 i yeedi K700 są wystarczająco mocne, aby sprzątać po zwierzętach domowych i dzieciach, a jednocześnie wystarczająco ciche, by można było ich używać podczas internetowych rozmów konferencyjnych.

Z okazji Black Friday dostępne są z rabatem do 45%.

berrolia

yeedi K650 i K700 – odkurzacze automatyczne klasy premium w przystępnej cenie

K650 i K700 to najnowsze wprowadzone niedawno na rynek polski produkty yeedi – marki robotów sprzątających i dostawcy inteligentnej technologii czyszczenia podłóg. Obydwa urządzenia posiadają funkcję odkurzania oraz mopowania. Przeznaczone specjalnie dla młodych rodzin posiadających dzieci i nierzadko zwierzęta, co stawia dodatkowe wyzwania w procesie utrzymania czystości.

yeedi K650 – robot sprzątający “2w1” o najlepszym stosunku cena/jakość

yeedi K650 oferuje wielofunkcyjne możliwości w cenie dostępnej praktycznie dla każdego portfela – za 960 zł (a z rabatem Black Friday nawet za 525 zł!).

W porównaniu z innymi produktami w swojej klasie, yeedi K650 wyróżnia się większym – 400 ml pojemnikiem na kurz oraz 300 ml pojemnikiem na wodę, możliwością równoległej pracy odkurzania i mopowania, specjalną konstrukcja dla włosów i sierści zwierząt, kontrolą aplikacji z integracją inteligentnego domu oraz paskami magnetycznymi do czyszczenia wyznaczonych obszarów.

yeedi K700 – inteligentny robot sprzątający do dokładnego czyszczenia

W porównaniu z modelem K650, yeedi K700 oferuje szereg dodatkowych atrakcyjnych funkcji, takich jak technologia Advanced Camera Mapping, która pozwala zidentyfikować usytuowanie mebli i zaplanować trasę poruszania się w taki sposób, aby cała powierzchnia była dokładnie wyczyszczona.

Dla każdego, kto boryka się z problemem niewysprzątanych zakątków, ten odkurzacz automatyczny jest idealnym rozwiązaniem posiadającym ogromną przewagę nad praktycznie wszystkimi konkurentami.

A wszystko wykonane w najnowszej technologii

Połączone odkurzanie i mopowanie zapewniają użytkownikom 150 minut pracy. Po zakończeniu cyklu pracy albo po rozładowaniu akumulatora roboty sprzątające automatycznie wracają do punktu ładowania. Urządzenia wyposażone są również w obsługę głosową, zarówno dla Alexy, jak i Asystenta Google.

Dzięki trzem regulowanym ustawieniom ssania do 2000 Pa roboty sprzątające yeedi usuwają nawet najbardziej uporczywy brud i radykalnie redukują alergeny i sierść zwierząt. Wbudowany wysokowydajny filtr umożliwia usuwanie do 99% bakterii, kurzu i alergenów.

Oferta Black Friday

Z okazji Black Friday można skorzystać z 45% zniżki i kupić:

  • yeedi K650 już za 525 zł -> tutaj
  • yeedi K700 za 800 zł -> tutaj

Roboty są dostępne na Aliexpress z dostawą w ciągu 3 dni z magazynu w Polsce.

O YEEDI

Yeedi projektuje inteligentne roboty odkurzające dla produktywnych ludzi. Innowacyjne odkurzacze automatyczne yeedi pomagają ludziom cieszyć się łatwiejszym i przyjemniejszym życiem. Od wysokowydajnego, głębokiego czyszczenia, po filozofię projektowania „ustaw i zapomnij” – zestaw robotów odkurzających yeedi pozwala na więcej. Dodatkowe informacje dostępne na www.yeedi.com.

***

Materiał powstał przy współpracy z firmą yeedi.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: