AirPods Pro 2 mogą trafić do sprzedaży w dwóch rozmiarach

Łukasz Bernaczyk   2 stycznia 2021

Znany leaker @Mr•white udostępnił na Twitterze post przedstawiający rzekome podzespoły nowej generacji słuchawek AirPods Pro 2, które według autora zostaną wyposażone w ten sam chip H1 co pierwsza generacja oraz  będą dostępne w dwóch rozmiarach.

berrolia

AirPods Pro 2 (2021) w dwóch rozmiarach

Mr•white ma mieszaną historię “sprawdzalności” podawanych przez siebie informacji. Miewał w przeszłości dokładne przecieki, które poźniej znajdowały potwierdzenie w rzeczywistych produktach Apple, ale zdarzały się też rewelacje, które do dzisiaj nie zostały potwierdzone, jak choćby czarny Apple Pencil.

Tym razem leaker umieścił na Twitterze post ze zdjęciami, które mają przedstawiać podzespoły AirPods Pro 2. generacji, nieoficjalnie zapowiadanych na rok 2021.

W krótkiej treści posta czytamy, że AirPods Pro 2 mogą być dostępne w dwóch rozmiarach oraz, że nadal będą wyposażone w chip W2.

Nie do końca wiadomo, o co chodziło autorowi z chipem W2, ponieważ słuchawki AirPods Pro pierwszej generacji wyposażone są w układ H1.

H1 zawiera w swojej budowie bezprzewodowy microchip W1 i zakładam, że to Mr•White miał na myśli. Tak więc AirPods Pro 2 mogą być nadal wyposażone w układ H1.

Jeżeli chodzi o dwa rozmiary AirPods Pro 2, to już w październiku pisaliśmy na łamach ThinkApple o tym, że zgodnie z informacjami Bloomberga, druga generacja Airpods Pro ma posiadać całkowicie odmieniony dizajn.

Bloomberg wspominał wtedy, że z AirPods Pro 2 może całkowicie zniknąć “wystający walcowaty pałąk”, a cała elektronika ma zostać umieszczona w części dousznej – podobnie, jak ma to miejsce chociażby w Galaxy Buds od Samsunga.

W tym kontekście dwa rozmiary AirPods 2 Pro mają sens, ponieważ użytkownik przy zakupie będzie mógł dobrać wielkość słuchawki bardziej odpowiednią dla swojego ucha.

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: