Jutro Apple ma ogłosić “coś bardzo ważnego i ekscytującego”

Tomek Czech   12 stycznia 2021

Tim Cook wystąpił dzisiaj w programie CBS This Morning, w którym przede wszystkim komentował wydarzenia z ubiegłej środy, kiedy skrajnie prawicowi terroryści zaatakowali amerykański Kapitol. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że jutro Apple ma ogłosić coś bardzo ważnego (spodziewany jest “big announcement”).

berrolia

Tim Cook oczywiście nie zdradził, o co dokłądnie chodzi. Wiemy tylko, że nie będzie to żaden nowy produkt. Ma to być “nowa inicjatywa”. Jak twierdzi prowadząca program This Morning Gayle King, będzie to coś “lepszego, ważniejszego i bardziej ekscytującego niż nowy produkt”.

Podejrzewa się, że ogloszenie może dotyczyć nowej polityki ochrony prywatności, którą Apple wdraża w iOS 14. W ubiegłym roku firma z Cupertino zapowiedziała, że regulajca App Tracking Transparency zostanie ostatecznie wdrożona “na początku 2021 r.”. Oczywiście pozostają wątpliwośći, czy kwestie ochrony prywatności będą czymś ekscytującym dla większości użytkowników.

Damy Wam jutro znać, jak tylko ogłoszenie Apple ujrzy światło dzienne.

Wielka promocja LEGO na Amazon.pl!

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: