Ciiii, nie mówcie nikomu…, ale właśnie trwa “Secret Sale” ze świetnymi promkami na Netatmo z HomeKit, EufyCam i sprzęt muzyczny

Tomek Czech   13 lutego 2021

Okazja, żeby zdobyć urządzenia Netatmo z HomeKit w promocyjnej cenie zdarza się bardzo rzadko – zazwyczaj tylko raz na rok, w Black Friday, kiedy polski dystrybutor zwyczajowo obniża ceny akcesoriów tej marki. Dlatego “Secret Sale”, która właśnie zaczęła się na stronie salonydenon.pl, i w ramach której znajdziecie sprzęt Netatmo w obniżonej cenie, jest tym bardziej wyjątkowa.

berrolia

Oprócz wielu urządzeń i zestawów Netatmo, w ramach “tajnej wyprzedaży” salonów Denon Store znajdziemy również inne sprzęty inteligentnego domu, jak kamery bezpieczeństwa EufyCam czy automatyczny odkurzacz RoboVac.

W promocji jest też oczywiście sprzęt muzyczny – słuchawki Bluetooth (m.in. Beoplay, Denon, Dali), głośniki bezprzewodowe Soundcore, gramofony, soundbary czy zestawy kona domowego.

“Secret Sale”

Dlaczego SECRET Sale? Bo dostęp do ekskluzywnych promocji jest chroniona hasłem.

Jak je zdobyć? Jako że “tajna wyprzedaż” jest przeznaczona wyłącznie dla subskrybentów, należy zapisać się do newslettera Denon Store, żeby odebrać kod, który umożliwi dostęp do wyjątkowych ofert. Można to zrobić tutaj.

Radzę się pospieszyć – promocje trwają tylko do poniedziałku.

Przykładowe oferty:

  • Głowica termostatyczna Netatmo VALVE: -20%

  • Zewnętrzna kamera Netatmo Presence: -20%

  • Bezprzewodowy system kamer bezpieczeństwa EUFYCAM 2 (2+1): -38%

  • Robot odkurzający RoboVac 35C: -35%

  • Bezprzewodowe słuchawki z ANC Beoplay H9 3rd Gen: -32%

  • Głośnik Bluetooth Soundcore ICON MINI: -51%

Wszystkie oferty znajdziecie tutaj. Wystarczy zapisać się do newslettera, by zdobyć kod dostępu.

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: