Nowe rendery pokazują, jak będą wyglądać AirPods 3

Tomek Czech   11 marca 2021

Jednym z produktów, które Apple może zaprezentować podczas konferencji spodziewanej 23 marcaAirPods 3. generacji. Właśnie pojawiły się nowe rendery, które mają pokazywać, jak rzeczywiście będą wyglądały te słuchawki.

berrolia

AirPods 3 (2021)

Rendery opublikowano na stronie GizmoChina. Redaktorzy twierdzą, że powstały one na postawie informacji o nowym produkcie, które uzyskali od jednego z chińskich podwykonawców Apple.

Rendery potwierdzają więc doniesienia, że AirPods 3 będą mniejsze od poprzednich dwóch generacji i pod względem budowy upodobnią się nico bardziej do AirPods Pro. Ma to być jednak dalej konstrukcja douszna, a nie dokanałowa.

Słuchawki mają też pracować dłużej na baterii niż obecne AirPods (2. generacji), jednak w przeciwieństwie do modelu Pro nie będą wyposażone w zaawansowane funkcje, jak aktywna redukcja hałasu (ANC) czy dźwięk przestrzenny (Spatial Audio).

Premiera AirPods 3 może odbyć się już podczas najbliższej konferencji Apple, która spodziewana jest 23 marca. Leaker Jon Prosser podawał niedawno, że AirPodsy 3. generacji są jednym z czterech produktów Apple, które są już gotowe do wprowadzenia na rynek (pozostałe to AirTags, iPady Pro i Apple TV 6. generacji).

W tym roku mamy też zobaczyć AirPods Pro 2. generacji. Słuchawki mogą posiadać zupełnie nowy dizajn – Bloomberg wspomina, że może z nich całkowicie zniknąć “wystający walcowaty pałąk”, a cała elektronika może zostać umieszczona w części dousznej – podobnie, jak ma to miejsce chociażby w Galaxy Buds od Samsunga.

Premiera AirPods Pro 2 spodziewana jest jesienią.

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: