Abonament dla trzech numerów? W nju mobile to możliwe

Tomek Czech   28 czerwca 2021

Nju mobile wprowadził abonament dla trzech numerów z jednym rachunkiem. Każdy telefon korzysta z tej samej, wybranej przez Ciebie oferty i dzieli wspólny pakiet gigabajtów.

Ile kosztuje takie trio w nju na abonament i co Ci daje?

Za nielimitowane rozmowy i wiadomości oraz paczkę od 20 GB do 60 GB do podziału wychodzi 57 zł, czyli 19 zł na głowę. Do wyboru masz też dwie inne opcje, z mniejszym lub większym pakietem danych.

Sprawdź, jak wygląda oferta nju na abonament dla trzech osób.

berrolia

Nowy abonament w nju: dla trzech numerów, ale bez zobowiązań

Operatorzy przyzwyczaili już klientów do usług komórkowych w parze, w których opłata za numer jest niższa niż w zwykłym abonamencie. Nju mobile poszedł jednak o krok dalej i wprowadził właśnie ofertę dla trzech osób, dostępną na stronie njumobile.pl/oferta/abonament-trio/. Na osobę wychodzi teraz jeszcze taniej, a jeden wspólny rachunek zamiast trzech osobnych to wygodniejsze płatności.

Zasada działania usługi jest prosta. Wszystkie trzy numery w nju mobile na abonament mają tę samą ofertę i wspólnie korzystają z dostępnego pakietu danych. Jego wysokość zależy jednak od tego, jaki staż ma główny numer. Gdy wynosi on ponad pół roku, gigabajtów jest już dwa razy więcej niż na początku. Po roku dochodzą kolejne GB, a po dwóch latach paczka jest aż trzy razy większa niż na starcie.

Abonament w nju z czasem opłaca się więc coraz bardziej, ale jest to oferta bez zobowiązań. Umowę możesz więc wypowiedzieć w każdej chwili bez dodatkowych kosztów. Obowiązuje jedynie miesięczny okres wypowiedzenia.

Abonament nju mobile w trio – trzy warianty oferty

W nju mobile abonament solo jest dostępny w trzech wersjach, które różnią się przede wszystkim wielkością pakietu danych oraz ceną (19 zł, 29 zł lub 39 zł). Jeśli do wybranej oferty na głównym numerze dokupisz dwa numery dodatkowe (za 19 zł i za 9 zł, czyli łącznie za 28 zł), dostajesz trzy różne warianty abonamentu w trio.

  1. 47 zł miesięcznie (czyli niecałe 16 zł na osobę) to propozycja dla tych, którzy wysyłają mniej SMS-ów i MMS-ów oraz nie potrzebują bardzo dużego pakietu danych. Dostajecie nielimitowane rozmowy oraz na start wspólną paczkę 11 GB (w tym 3,23 GB w UE), która z czasem rośnie do 22 GB (po pół roku), 27,5 GB (po roku) i 33 GB (po dwóch latach). Wiadomości są dodatkowo płatne (9 gr za SMS, 19 gr za MMS), ale nie więcej niż łącznie 9 zł za korzystanie bez limitu na wszystkich trzech numerach.
  1. 57 zł miesięcznie (czyli 19 zł na osobę) to najczęściej wybierana oferta. Zarówno rozmowy, jak i wiadomości macie bez limitu. Dzielona pula gigabajtów wynosi zaś 20 GB / 40 GB / 50 GB / 60 GB (w zależności od stażu numeru głównego w nju na abonament), w tym 5,62 GB w UE.
  1. 67 zł miesięcznie (czyli ok. 22 zł na osobę) to wariant z największym pakietem danych. Rozmowy i wiadomości dalej są nielimitowane, ale paczka gigabajtów wynosi aż 30 GB / 60 GB / 75 GB / 90 GB (w tym 6,79 GB w UE).

Jeśli wybrany pakiet danych okaże się niewystarczający, zawsze możecie dokupić za 9 zł dodatkową paczkę 9 GB (w tym 1,06 GB w UE) – tyle razy, ile będzie trzeba. Z gigabajtów tych również mogą korzystać wszystkie trzy numery, a paczka jest ważna do końca bieżącego okresu rozliczeniowego.

Jak stworzyć trio w nju mobile na abonament?

Żeby skorzystać z nju mobile na abonament w trio, trzeba zamówić usługę dla dwóch osób, a następnie dokupić trzeci numer za 9 zł (jeśli macie już parę z drugim numerem za 19 zł) lub za 19 zł (jeśli drugi numer w parze to ten za 9 zł).

Do niedawna abonament nju w parze był dostępny tylko w 3 wariantach z dodatkowym numerem za 9 zł, który dokupywało się do numeru głównego za 19 zł, 29 zł lub 39 zł. Dodatkowy numer korzystał z tej samej usługi, co główny, ale nie powiększał paczki gigabajtów. Pakiet wynosił więc tyle, co w abonamencie solo (czyli od 1 GB do 3 GB, od 10 GB do 30 GB lub od 20 GB do 60 GB).

Obecnie abonament dla dwóch osób można też kupić również z dodatkowym numerem za 19 zł, który powiększa wspólną pulę o 10 GB /20 GB / 25 GB / 30 GB. Wielkość pakietu jest wtedy taka sama, jak w przypadku opisywanych wcześniej ofert nju na abonament w trio.

***

Materiał powstał we współpracy z nju mobile

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: