Konferencja Apple 14 września – jakich nowych produktów się spodziewać?

Tomek Czech   7 września 2021

Apple rozesłało właśnie zaproszenia na konferencję ”California streaming”, która odbędzie się 14 września, czyli już w najbliższy wtorek. Zobaczmy, premiery jakich nowych produktów powinniśmy się spodziewać.

berrolia

Konferencja Apple 14 września – nowe produkty

Przede wszystkim spodziewamy się premiery czterech modeli iPhone’a 13. W poprzednich latach Apple zawsze prezentowało nowe iPhone’y na pierwszej jesiennej konferencji, właśnie we wrześniu. Wyjątkiem był poprzedni rok, kiedy ze względu na opóźnienia spowodowane pandemią premiera iPhone’a 12 odbyła się w październiku. W tym roku wszystko ma już wrócić do normy i już w najbliższy wtorek powinniśmy zobaczyć iPhonie 13.

Drugi produkt, który zazwyczaj jest prezentowany we wrześniu to nowy model Apple Watcha. Co prawda z najnowszych doniesień wynika, że produkcja Apple Watch Series 7 się opóźnia i na początkowym etapie sprzedaży jego dostępność będzie bardzo ograniczona, ale Apple dalej planuje pokazać go światu już na nabliższej konferencji.

Jeśli chodzi o niemal stuprocentowe pewniaki, to by było na tyle, ale z dużym prawdopodobieństwem na konferencji 14 września zobaczymy jeszcze AirPods 3. generacji. Wyglądem mają zbliżyć się do AirPods Pro, będą miały bardziej wydajny chip zapewniajacy jeszcze lepsze połącznie Bluetooth. Wydłużyć ma się też czas pracy na baterii. Słuchawki dalej jednak nie będą posiadały ANC i wsparcia dla dźwięku przestrzennego.

Zobacz wszystko, co do tej pory wiemy o:

Czego Apple nie pokaże na konferencji 14 września?

Tej jesieni premierę mają mieć również: iPad mini 6, budżetowy iPad 9. generacji oraz nowe modele MacBooka Pro i Maca mini z chipem M1X.

O ile nie jest wykluczone, że nowe iPady zostaną pokazane na najbliższej konferencji, dla nowych Maców Apple z pewnością zorganizuje osobny event, który odbędzie się w październiku lub listopadzie.

Ostatecznie obstawialibyśmy, że dopiero na nim pokaże nowe iPady.

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: