Lokalizator Chipolo ONE Spot ze wsparciem Find My już dostępny w Polsce

Redakcja   11 września 2021

Chipolo ONE Spot to nieco tańsza alternatywa dla Apple AirTag. To pierwszy na rynku certyfikowany lokalizator firmy trzeciej, który otrzymał wsparcie dla sieci Find My, dzięki czemu może działać na takiej samej zasadzie, co AirTag. Urządzenie można już kupić bezpośrednio w Polsce.

berrolia

Chipolo One Spot (2021) ze wsparciem Find My

WSPÓŁPRACUJE Z SIECIĄ APPLE FIND MY

Chipolo ONE Spot dodajemy do zakładki Przedmioty w aplikacji Lokalizator na iPhonie lub iPadzie. Po skonfigurowaniu możemy zlokalizować go w aplikacji Lokalizator na swoim iPhonie, iPadzie, iPodzie Touch lub Macu.

ZNAJDOWANIE ZAGINIONYCH PRZEDMIOTÓW

Uruchom sygnał dźwiękowy w Chipolo ONE Spot, by znaleźć przedmiot w pobliżu. Odszukaj zgubione klucze, plecak, walizkę czy zabawki dziecka w sieci Apple Find My, składającej się z setek milionów urządzeń Apple na całym świecie.

Jeśli Twój przedmiot kiedykolwiek się zgubi, możesz go ustawić w Trybie Utraconym – jeśli ktokolwiek z urządzeniem Apple znajdzie się w pobliżu, otrzymasz powiadomienie z lokalizacją zguby.

OTWÓR NA BRELOK

Chipolo ONE Spot możesz przymocować bezpośrednio do swojego breloka na klucze. Bez żadnych akcesoriów. Bez dodatkowych kosztów.

GŁOŚNY I WODOODPORNY

Chipolo ONE Spot wydaje sygnał dźwiękowy o sile 120 dB, który pomoże Ci szybko odnaleźć swoje zagubione klucze. Jest wodoodporny, dzięki czemu można go używać w dowolnych warunkach bez obaw, że uszkodzimy urządzenie.

DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ BATERII

Zasilany baterią płaską CR2032, Chipolo ONE Spot dysponuje żywotnością baterii do 1 roku. Kiedy poziom baterii zrobi się niski, możesz ją wymienić w bardzo prosty sposób.

Chipolo One Spot można już kupić na polskim Amazonie. Dostępność jest na razie niska, dlatego warto zamówić jak najszybciej, żeby nie czekać długo na realizację zamówienia. Jeśli zamówicie dzisiaj, urządzenie powinno dotrzeć do Was już w środę.

Dostawa jest darmowa nawet przy zamówieniu jednej sztuki.

Kup Chipolo ONE Spot (2021) z Find My

 

***

Artykuł zawiera linki afiliacyjne do Amazon.pl

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: