Nie tylko AirPods 3 – Apple wprowadzi też do sprzedaży Beats Fit Pro z chipem H1

Łukasz Bernaczyk   19 października 2021

Jesteśmy świeżo po wczorajszej konferencji produktowej Apple, na której zobaczyliśmy nowe MacBooki Pro ale również AirPods 3. Okazuje się, że nie są to jedyne nowe słuchawki Apple, które zobaczymy tej jesieni. Na swoją premierę czekają już Beats Fit Pro.

berrolia

Beats Fit Pro trafią do sprzedaży w listopadzie

Jak informuje 9to5mac, nowe słuchawki sygnowane logiem Beats będą się nazywały Beats Fit Pro i trafią do sprzedaży w pierwszym tygodniu listopada.

Zdjęcia tych słuchawek zostały odnalezione wczoraj w systemie iOS 15.1 RC (Release Candidate), który Apple udostępniło deweloperom i beta testerom.

Beats Fit Pro będą bezprzewodowymi słuchawkami dokanałowymi, wyglądem nieco zbliżonymi do Beats Studio Buds. Słuchawki będą jednak posiadały małe zakrzywione “paliczki” skierowane w górę, które mają za zadanie utrzymywać słuchawki na miejscu, zaczepiając się delikatnie o uszy.

Beats Fit Pro będą wyposażone w chip H1 odpowiedzialny w słuchawkach Apple za wiele ważnych funkcji, w tym za stabilne połączenie bezprzewodowe, szybkie parowanie, funkcję “Hey, Siri” i szybkie przełączanie się między urządzeniami.

Podobnie jak AirPods Pro, Beats Fit Pro będą wyposażone w tryb aktywnej redukcji hałasu (ANC) oraz w tryb kontaktu. Do słuchawek trafi także funkcja Adaptive EQ, znana z AirPods Pro i teraz również z AirPods 3, dopasowująca częstotliwości w czasie rzeczywistym na podstawie tego, co słyszy użytkownik.

Ponadto w nowych słuchawkach Beats znajdzie się również moduł Bluetooth 1. klasy oraz akcelerometr, który wykryje ruch i pozwoli na uruchomienie aktywnej redukcji odgłosów otoczenia, np. podczas biegania.

Choć nigdzie nie widziałem na ten temat żadnej wzmianki, z dużym prawdopodobieństwem możemy powiedzieć, że Beats Fit Pro będą obsługiwał dźwięk przestrzeni, standard Dolby Atmos w bezstratnym formacie Lossless.

Słuchawki mają działać na jednym ładowaniu 6 godzin przy włączonej aktywnej redukcji hałasu lub nawet 7 godzin z włączoną tylko funkcją Adaptive EQ.

Łącznie z doładowaniami z etui będziemy mogli korzystać z Beats Fit Pro aż 27-30 bez konieczności podłączana etui do ładowarki.

Beats Fit Pro będą dostępne w czterech kolorach: białym, czarnym, szarym i różowym.

Słuchawki mają trafić do sprzedaży w pierwszym tygodniu listopada. Cena Beats Fit Pro nie jest jeszcze znana.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: