Kindle Paperwhite 5 od dziś w sprzedaży – większy wyświetlacz 6,8” z cieńszymi krawędziami i regulowanym podświetleniem w ciepłym kolorze

Redakcja   27 października 2021

Dziś sklepowa premiera Kindle Paperwhite 5 z nowym, większym wyświetlaczem 6,8″ z regulowanym podświetleniem w ciepłym kolorze i nawet 10 tygodniami pracy na jednym ładowaniu(!) – czytnik można kupić tutaj

berrolia

Nowy Kindle Paperwhite 5 już w sprzedaży

Podstawowe informacje:

  • Nowy Kindle Paperwhite – teraz z wyświetlaczem 6,8″ i cieńszymi krawędziami, regulowanym podświetleniem w ciepłym kolorze, do 10 tygodni pracy na baterii i o 20% szybszym przewracaniem stron w porównaniu do poprzedniej generacji.
  • Zaprojektowany z myślą o czytaniu – ekran zespolony z ramką i antyrefleksyjny wyświetlacz o rozdzielczości 300 ppi umożliwia czytanie jak z prawdziwego papieru.
  • Więcej książek w większej liczbie miejsc – dzięki pojemności 8 GB możesz przechowywać tysiące książek i czasopism, a swoją bibliotekę zabrać ze sobą.
  • Przyjemny dla oczu – teraz z regulowanym ciepłym podświetleniem, aby zmienić odcień ekranu z białego na bursztynowy.
  • Wodoodporny (IPX8), więc możesz swobodnie czytać i relaksować się na plaży, przy basenie lub w wannie. Kindle został przetestowany pod kątem odporności na przypadkowe zanurzenie w wodzie.

W polskim Amazonie jest dostępna wyłącznie wersja bez reklam – kupisz ją tutaj.

Wersję z reklamami można kupić na niemieckim Amazonie tutaj.

10 listopada do sprzedaży trafi Kindle Paperwhite Signature Edition (32 GB) z ładowaniem bezprzewodowym – więcej informacji o nim znajdziesz tutaj.  

***

Artykuł zawiera linki afiliacyjne do Amazon.pl

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: