Apple udostępniło 6 nowych tarcz dla Apple Watcha

Łukasz Bernaczyk   12 grudnia 2021

Z okazji 15. rocznicy wspólnej walki z AIDS i HIV, Apple – oprócz sprzedaży urządzeń i produktów z linii (PRODUCT)RED – udostępniło sześć nowych, darmowych tarcz dla Apple Watcha, oczywiście również w czerwonych barwach.

berrolia

Wspólna walka z AIDS/HIV prowadzona przez Apple i RED

Od 2006 r., we współpracy z organizacją RED, Apple na różne sposoby zbiera pieniądze na walkę z HIV i AIDS.

Jednym ze sposobów są znane, czerwone edycje urządzeń Apple, ze sprzedaży których część dochodów jest przekazywana organizacji RED.

Inną metodą zbierania funduszy jest np. trwająca akcja, w której Apple przekazuje 1 dolara na walkę z HIV i AIDS od każdej transakcji wykonanej za pomocą Apple Pay.

Od 2006 r. Apple pomogło zebrać prawie 270 milionów dolarów na sfinansowanie profilaktyki, testów i usług doradczych dla osób dotkniętych HIV/AIDS.

Jak pisze firma z Cupertino na swojej stronie:

Dotacje wspierane przez Apple umożliwiły opiekę i wsparcie dla ponad 11 milionów ludzi, zapewniły ponad 192 miliony testów na obecność wirusa HIV i umożliwiły ponad 13,8 milionom dostęp do ratujących życie terapii antyretrowirusowych.

Tylko w 2020 r. wsparcie Apple dla (RED) pomogło zapobiec przekazaniu wirusa swoim dzieciom przez ponad 145 000 matek zarażonych wirusem HIV.

Nowe tarcze (PRODUCT)RED dla Apple Watcha

Z tej okazji Apple przygotowało dla użytkowników Apple Watcha sześć tarcz, do pobrania oczywiście za darmo. Są to znane użytkownikom tarcze, ale w wersji RED.

Aby pobrać tarcze, wystarczy wyjść na tę stronę Apple poświęconą PRODUCT RED na iPhonie.

Wtedy pod każdą z tarcz znajdziemy przycisk “Dodaj tarczę do Apple Watch”, po kliknięciu którego tarcza zostanie automatycznie dodana do aplikacji Watch i będzie dostępna na naszym zegarku.

OKAZJA: Apple AirTag w najniższej cenie od premiery

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: