Raport: jutro Apple pokaże iPhone’a 13 w nowym kolorze

Tomek Czech   7 marca 2022

Już jutro pierwsza w tym roku konferencja Apple – „Peek Performance”. Z najnowszego przecieku wynika, że firma z Cupertino zaprezentuje na niej iPhone’a 13 i 13 mini w nowym kolorze.

berrolia

Peek Performance – zielony iPhone 13?

Autorem przecieku jest leaker i youtuber Luke Miani, który w przeszłości podawał już sprawdzone informacje o nowych produktach Apple (choć zdarzyło mu się też mylić).

Według niego, na jutrzejszej konferencji Apple zaprezentuje iPhone’a 13 i 13 mini w nowym kolorze – ciemnozielonym.

Podobnie Apple zrobiło podczas ubiegłorocznej wiosennej konferencji, pokazując fioletowego iPhone’a 12 i 12 mini.

Obecnie iPhone 13 i 13 mini dostępne są w kolorach: niebieski, północ, księżycowa poświata, różowy, (PRODUCT)RED. Można je kupić w promocji tańsze o nawet 600 zł!

Według informacji Mianiego, iPad Air 5. gen., który również ma zostać zaprezentowany na jutrzejszym evencie, będzie dostępny w nowym kolorze – fioletowym (oprócz wersji kolorystycznych, w których dostępny jest obecnie iPad Air 4).

Konferencja Apple „Peek Performance” rozpoczyna się jutro o godzinie 19:00 czasu polskiego. Na ThinkApple będziemy oczywiście relacjonować wszystkie wydarzenia na bieżąco (podłącz się do nas na Facebooku lub Twitterze).

MacBooki Pro i Air w zaawansowanych konfiguracjach dostępne od ręki w Lantre

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: