Zobacz, jak mają wyglądać Mac Studio i nowy, tańszy monitor, które Apple może pokazać na jutrzejszej konferencji

Tomek Czech   7 marca 2022

Aktualizacja: Mark Gurman z Bloomberga potwierdził właśnie, że podczas konferencji „peek Performance” Apple najprawdopdoobniej zaprezentuje Mac Studio i nowy monitor wyposażony w procesor z serii „A”.

***

Kilka dni temu redaktorzy 9to5Mac dotarli do informacji na temat zupełnie nowego Maca opracowywanego przez Apple, który ma się nazywać „Mac Studio”. Dzisiaj leaker i youtuber Luka Manini pokazał, jak według jego źródeł będzie wyglądał ten komputer. Może on zostać zaprezentowany już podczas jutrzejszej konferencji Apple, wraz z nowym, „budżetowym” monitorem.

berrolia

Mac Studio – rendery

Mac Studio ma być czymś pomiędzy Makiem mini a Makiem Pro. Już ponad rok temu Bloomberg podawał, że firma z Cupertino planuje wprowadzić na rynek nowy model Maca Pro, mniej więcej o połowę mniejszy od obecnego modelu.

Według informatorów 9to5Mac, Apple obecnie testuje dwie wersje nowego komputera – jedna jest wyposażona w procesor M1 Max (taki sam, jaki znajdziemy w MacBookach Pro 14” i 16”), natomiast druga w jeszcze wydajniejszy od chip Apple Silicon.

Leaker Luke Mini, który dzisiaj informował także o nowym, zielonym iPhonie 13, pokazał dzisiaj, jaki według jego źródeł będzie dizajn Mac Studio. Komputer wygląda jak większy Mac mini.

Według leakera, Mac Studio może zostać zaprezentowany już podczas jutrzejszej konferencji „Peek Performance”.

Razem z nim Apple może pokazać nowy monitor – tańszą wersję Pro Display XDR.

Konferencja Apple „Peek Performance” rozpoczyna się jutro o godzinie 19:00 czasu polskiego. Na ThinkApple będziemy oczywiście relacjonować wszystkie wydarzenia na bieżąco (podłącz się do nas na Facebooku lub Twitterze).

Szkło hartowane do iPhone’a BananShield - twardość na poziomie szkieł Gorilla Glass💪

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: