Amazon Prime Day po raz pierwszy w Polsce – dwa dni „imponujących okazji”, przeceniony sprzęt Apple

Marek Twejn   21 czerwca 2022

W ubiegłym roku Amazon wszedł do Polski i po kilku miesiącach uruchomił (w szokująco niskiej cenie) swoją sztandarową usługę – Amazon Prime. W tym roku, w dniach 11-12 lipca, po raz pierwszy w naszym kraju odbędzie się Prime Day – cieszący się ogromnym zainteresowaniem w innych krajach festiwal promocji dla klientów Prime, kiedy ceny najlepszych produktów popularnych marek obniżane są nawet o połowę.

Amazon obiecuje „imponujące okazje” i przeceny również na sprzęt Apple. Ale niektóre promocje mogą zacząć się wcześniej.

berrolia

Amazon Prime

Jakie korzyści daje Amazon Prime? Za stałą opłatę (miesięczną lub roczną) otrzymujemy darmową wysyłkę (bez minimalnej kwoty zamówienia!), darmowe gry oraz dostęp do Amazon Prime Video i wyjątkowych okazji i promocji, w tym właśnie Prime Day (więcej szczegółów poniżej).

Cena usługi Prime to zaledwie 49 zł za cały rok. Jest też opcja opłaty miesięcznej wynoszącej jedynie 10,99 zł, ale jest ona mniej opłacalna niż abonament roczny.

Dodatkowo, każdy może skorzystać z darmowego, 30-dniowego okresu próbnego. Można więc dołączyć do Prime teraz i upolować okazje w Prime Day jeszcze w czasie trwania darmowego miesiąca próbnego.

Żeby skorzystać z darmowego okresu próbnego zajrzyj tutaj.

Amazon Prime Day 2022 w Polsce

Prime Day 2022 w Polsce odbędzie się w dniach 12-13 lipca. Jak zapowiada Amazon, będą to dwa dni „imponujących okazji”, wyłącznie dla członków Prime.

Podczas Prime Day klienci w Polsce będą mogli skorzystać z dużych zniżek na tysiące produktów, w tym między innymi na:

 • nowe gadżety i elektronikę od Apple, Sony, Huawei, Harman, Logitech i Bose;
 • zabawki od Lego i Mattel,
 • artykuły do domu i kuchni firm Philips, Bosch, Finish, Electrolux, Tefal i Gerlach,
 • odzież i obuwie, między innymi marek Crocs, Ecco i LEVI’s
 • artykuły kosmetyczne od Nivea, Bambino, Dove i wiele innych.

Ponadto, klienci będą mogli wybierać spośród tysięcy okazji od partnerów handlowych Amazon, w tym polskich: Ochnik, Wojas, Zwieger, Eveline Cosmetics, SFD Nutrition, AmeliaHome, DecoKing, Beltimore, Wozinsky, Betlewski, LEKI czy Movino.

Oczywiście będziemy informować Was o najciekawszych promocjach, w tym oczywiście przede wszystkim na sprzęt Apple.

Jeśli jesteście już członkami Amazon Prime lub zapisujecie się właśnie teraz, zajrzyjcie na aktualną ofertę i promocje:

Amazon Prime – korzyści

W ramach Amazon Prime otrzymujemy:

 • Darmowa i szybka dostawa– członkowie Amazon Prime mogą korzystać z nielimitowanych, darmowych dostaw do domu, Paczkomatów lub punktów odbioru nawet następnego dnia, bez minimalnej wartości zamówienia (dotyczy również produktów na specjalnych promocjach, także w okresie dużych wydarzeń promocyjnych, takich jak Black Friday czy Prime Day). Obejmuje produkty sprzedawane lub realizowane przez Amazon.
 • Dostęp do Amazon Prime Video – nielimitowany dostęp do popularnych i nagradzanych filmów i seriali, w tym oryginalnych produkcji Amazon – do obejrzenia w każdej chwili i na dowolnym urządzeniu.
 • Dostęp do gier online – miesięczna subsykrypcja do kanału Twich oraz darmowe gry w Prime Gaming
 • Dostęp do wyjątkowych okazji – klienci Amazon Prime mają dostęp do najlepszych okazji w tym corocznego wydarzenia Prime Day.

Jak zarejestrować się do programu Amazon Prime?

 • Klienci mogą dołączyć do Amazon Prime na stronie amazon.pl/prime lub podczas finalizacji zamówienia wybierając opcję „darmowa szybka dostawa”.
 • Na stronie amazon.pl/prime można też zarejestrować się na darmowy, 30-dniowy okres próbny Amazon Prime, z pełnym dostępem do wszystkich korzyści programu.

***

Artykuł zawiera linki afiliacyjne do Amazon.pl

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: