Wycieka data rozpoczęcia sprzedaży nowego MacBooka Air z M2

Łukasz Bernaczyk   30 czerwca 2022

Zaprezentowany podczas czerwcowej konferencji WWDC 2022 nowy, przeprojektowany MacBook Air z ekranem 13,6 cala i układem M2 miał trafić do sprzedaży w lipcu tego roku. Teraz nieoficjalnie poznaliśmy dokładną datę startu preorderów i sprzedaży.

berrolia

MacBook Air M2 (2022) – kiedy w sprzedaż?

Jak nieoficjalnie dowiedzieli się redaktorzy MacRumors od jednej z sieci sklepów sprzedających produkty Apple, nowy MacBook Air z procesorem M2 trafi do regularnej sprzedaży 15 lipca, czyli za niewiele ponad dwa tygodnie.

Przedsprzedaż przeprojektowanego Aira ma się natomiast rozpocząć tydzień wcześniej, czyli w piątek, 8 lipca.

Ceny nowego “Air’a” w Polsce rozpoczynają się od 6 999 zł, a w najwyższej konfiguracji mogą sięgać nawet 14 799 zł. Szczegóły sprawdzisz tutaj.

Nowy MacBook Air został całkowicie przeprojektowany – jego wygląd zmienił się w tak dużym stopniu po raz pierwszy od premiery tego modelu w 2008 r. Posiada ekran Liquid Retina Display o przekątnej 13,6 ” z charakterystycznym notchem. Sercem komputera jest nowy układ M2 z 8 rdzeniami CPU i nawet 10 rdzeniami GPU. Laptop oferuje 18 godzin pracy na jednym ładowaniu baterii. Więcej o jego specyfikacji przeczytacie tutaj.

A gdybyście jednak chcieli zdecydować się na MacBooka Pro, to jest świetna promka na model z M1 – jest przeceniony aż o 1300 zł [zobacz tutaj].

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Źródło

***

Artykuł zawiera link afiliacyjny do Amazon.pl

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: