Bezpieczne wakacje – inteligentne kamery, zamki i czujniki w promocji do -33%

Tomek Czech   8 lipca 2022

Jak pewnie wiecie, od wielu lat testujemy i używamy akcesoriów inteligentnego domu, oczywiście głównie tych, które wspierają HomeKit. Jedną z ważniejszych rzeczy, których się w tym czasie nauczyliśmy jest to, że smart-gadżety bardzo przydają się wtedy, kiedy nie ma nas w domu – informowały nas o niewyłączonym z gniazdka, niepotrzebnie pobierającym prąd sprzęcie elektronicznym, o otwartym oknie, zalaniu czy intruzie na posesji. Na szczęście nigdy nie musiały informować o pożarze czy włamaniu, ale gdyby takie zdarzenie miało miejsce, to szybko byśmy o tym wiedzieli.

Podczas wakacyjnych urlopów poczucie bezpieczeństwa, które dają nam urządzenia inteligentnego domu, jest szczególnie ważne. W obecnej promocji salonów Denon Store możecie kupić sprzęt smart home, również z HomeKit, taniej o 33% i zadbać i spokojne wakacje.

berrolia

Inteligentny dom – bezpieczny w wakacje

W promocyjnych cenach można kupić inteligentne kamery (wewnętrzne i zewnętrzne), czujniki ruchu i dymu oraz inteligentne zamki takich producentów, jak Netatmo, Eufy czy Nuki.

Wszystkie produkty w promocji znajdziecie tutaj, a my poniżej przedstawiamy najciekawsze z nich w naszej ocenie.

Netatmo Smart Outdor Camera – kamera monitoringu zewnętrznego

Produkt, którego chyba nikomu nie trzeba już przedstawiać – inteligentna kamera od Netatmo, znana kiedyś jako Netatmo Presence, jest uważana za zdecydowanie jedną z najlepszych inteligentnych kamer zewnętrznych na rynku.

Posiada wsparcie HomeKit, wysyła powiadomienia na smartfona w czasie rzeczywistym, potrafi rozróżnić osoby, zwierzęta, pojazdy i ignorować nieistotne ruchy, monitoruje teren również w nocy dzięki systemowi noktowizji z podczerwienią.

Dzięki funkcji stref alarmowych można wybrać strefy, które chcemy monitorować. Pozbywamy się w ten sposób problemu fałszywych alarmów.

Kamera Netatmo pozwala na utrzymanie ciągłego połączenia z domem za pomocą smartfonu, tabletu lub komputera, nawet jeżeli znajdujemy się w odległości tysięcy kilometrów.

Kamera posiada również wbudowany inteligentny system oświetlenia. W przypadku wykrycia zagrożenia, oświetlenie włącza się automatycznie. Możliwa jest także jego ręczna aktywacja w dowolnym momencie za pośrednictwem aplikacji.

Sprawdź promocyjną cenę

***

Bezprzewodowy system kamer bezpieczeństwa EUFYCAM 2C (2+1)

Zestaw dwóch bezprzewodowych zewnętrznych kamer bezpieczeństwa z baterią wystarczającą na pół roku.

Eufycam strumieniuje i nagrywa obraz w rozdzielczości HD 1080p, jest odporna na surowe warunki atmosferyczne (IP67), posiada wsparcie dla stref  inteligentnego wykrywania oraz funkcję Night Vision umożliwiającą pracę w nocy (podczerwień lub oświetlenie punktowe).

Pole widzenia po przekątnej 135° pozwala dokładnie zobaczyć wszystko to, co dzieje się wokół domu.

Technologia wykrywania ludzi umożliwia inteligentne wykrywanie kształtu ciała i wzoru twarzy. Gwarantuje to, że jesteś ostrzegany tylko wtedy, gdy zbliża się osoba, a nie np. bezpański kot.

Sprawdź promocyjną cenę

***

Netatmo – Inteligentna Kamera Domowa

Kamera do monitoringu wewnętrznego od Netatmo, kiedyś znana jako “Netatmo Welcome”, to zdecydowanie jedna z najlepszych kamer do użytku domowego wspierających HomeKit i HomeKit Secure Wideo.

Technologia rozpoznawania twarzy zastosowana w tym produkcie to przełom na rynku inteligentnych kamer do domu. Kamera Netatmo odnosi się do ludzi po imieniu i powiadamia użytkownika, gdy pojawia się twarz nieznajomego. Kamera uczy się identyfikować każdego członka rodziny.

Dzięki HomeKit Secure Video użytkownicy urządzeń Apple mogą uzyskać podgląd obrazu na żywo na iPhonie, iPadzie i Macu lub odtwarzać nagrania nie starsze niż 10 dni za pomocą natywnej aplikacji Dom.

Wykorzystując specjalne algorytmy, HomeKit Secure Video pozwala rozpoznać, czy zarejestrowany na kamerze Netatmo obiekt to osoba, zwierzę czy pojazd. Nagrania są szyfrowane i bezpiecznie przechowywane w chmurze iCloud, gdzie nikt niepowołany nie ma do nich dostępu.

Sprawdź promocyjną cenę

***

Inteligentny zamek Nuki Smart Lock 3.0

Nuki Smart Lock 3.0 zamienia Twój smartfon lub smartwatch w inteligentny klucz.

Elektroniczny zamek do drzwi jest instalowany na istniejącej wkładce bębenkowej od wewnątrz w ciągu kilku minut (bez wiercenia czy wkręcania) i jest niewidoczny z zewnątrz. Dzięki bezpłatnej aplikacji (iOS/Android) możesz otwierać i zamykać drzwi bez klucza.

Zamek posiada funkcję automatycznego blokowania i odblokowywania drzwi za pomocą funkcji “Auto Unlock” i “Auto Lock” i może być wygodnie sterowany za pomocą każdego smartfona lub Apple Watcha czy smart-zegarków z Android Wear, Tizen OS, Huawei Harmony OS i Garmin Watch OS.

Nuki Smart Lock 3.0 może być zarządzany zdalnie za pomocą mostka Nuki. W aplikacji Nuki możemy stworzyć do 200 stałych, ograniczonych czasowo lub powtarzających się kluczy wirtualnych i wysłać je członkom rodziny, przyjaciołom, opiekunom psów czy osobom sprzątającym.

Sprawdź promocyjną cenę

***

Netatmo Smoke Alarm – alarm przeciwpożarowy

Netatmo Smoke Alarm to inteligentny czujnik dymu ze wsparciem dla HomeKit, który w razie pożaru włącza alarm 85 dB i wysyła powiadomienia na nasz smartfon i telefony członków naszej rodziny (jeśli znajdujemy się poza domem).

Urządzenie przez cały czas monitoruje stan akumulatora, detektora dymu oraz połączenia Wi-Fi. Wysyła natychmiast na smartfona ostrzeżenia w razie wystąpienia jakiegokolwiek problemu dotyczącego jednego z tych trzech aspektów.

Zastosowany w Netatmo Smoke Alarm akumulator zapewnia pracę przez 10 lat. Można bardzo łatwo wyciszyć inteligentny czujnik dymu w swoim smartfonie – nie jest już potrzebna drabina, aby wyłączyć alarm na suficie.

Sprawdź cenę

***

Wideodomofon Eufy Video Doorbell 2K

  • Kamera Sony 2K klasy profesjonalnej zapewnia niezwykle wyraźny obraz sprzed drzwi
  • Rozszerzone pole widzenia – zwiększony współczynnik proporcji obrazu 4:3 gwarantuje widok od stóp do głów każdego, kto się zbliży
  • Detekcja następnego poziomu – czujnik ruchu, inteligentne rozpoznawanie człowieka, strefy aktywności
  • Alerty w czasie rzeczywistym, gdy ktoś zbliża się do drzwi
  • Dwukierunkowe audio pozwala na bezpośrednią rozmowę z każdym gościem
  • Dwie opcje zasilania: przewodowe lub bezprzewodowe na baterii (pół roku działania na jednym zestawie baterii)
  • Ochrona prywatności – wszystkie dane przechowywane są lokalnie, a wojskowe szyfrowanie AES-256 zapewnia najwyższe bezpieczeństwo materiałów filmowych podczas transmisji i przechowywania
  • Wsparcie dla Asystenta Google i Amazon Alexa

Sprawdź promocyjną cenę

***

Pełną listę promocyjnych i polecanych przez Denon Store akcesoriów smart home znajdziesz tutaj.

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: