Apple wystartowało w Polsce z akcją “Witaj, szkoło!” – zniżki na Maki i iPady

Łukasz Bernaczyk   14 lipca 2022

Apple wystartowało właśnie z polską wersją promocji “Back to School”, czyli “Witaj, szkoło!”. W czasie jej trwania uczniowie, studenci i nauczyciele przy zakupie komputera lub tabletu z logo nadgryzionego jabłka otrzymają kartę upominkową w kwocie do 600 zł na zakupy w sklepach Apple.

berrolia

Promocja “Witaj, szkoło!” 2022 w Polsce

Program “Back to School” to ogólnoświatowa kampania promocyjna Apple, w ramach której osoby związane z oświatą, czyli nauczyciele, uczniowie i studenci mogą zakupić urządzenia Apple na preferencyjnych warunkach, przeważnie otrzymując niższą cenę oraz dodatkowy prezent (w ubiegłym roku były to słuchawki AirPods 2. generacji) lub właśnie kartę podarunkową.

W tym roku wspomniane osoby, kwalifikujące się do udziału w promocji, przy zakupie komputera Mac lub iPada, oprócz niższej ceny (standardowa zniżka edukacyjna), otrzymają kartę podarunkową o wartości zależnej od zakupionego sprzętu.

Przy zakupie wybranych modeli komputerów (nowy MacBook Air z M2, MacBook Pro 13” z M2 lub MacBook Pro 14” i 16”, iMac z M1), oprócz niższej ceny na sam komputer, otrzymamy kartę Apple Gift Card o wartości 600 zł, natomiast przy zakupie wybranych iPadów (iPad Air lub iPad Pro) na karcie podarunkowej znajdziemy 400 zł.

Można też skorzystać ze zniżki 20% na Apple Care Protection Plan.

Należy pamiętać, że komputery i tablety Apple dla osób z sektora edukacji mają niższą cenę – od 200 zł (w przypadku iPada Air) do nawet 2500 zł (w przypadku MacBooków Pro).

Otrzymaną kartę podarunkową Apple Gift Card możma wykorzystać w sklepie internetowym Apple, a także w App Store oraz iTunes Store.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: