Letni wieczór w gronie przyjaciół i ulubiony serial pod gwiazdami – przedstawiamy 3 ciekawe projektory bezprzewodowe

Tomek Czech   5 sierpnia 2022

W ogrodzie, na tarasie, na campingu, na działce, pod namiotem, na plaży. Ulubiony serial, najnowszy hit filmowy, zawody sportowe, kreskówka dla najmłodszych. Z przyjaciółmi lub rodziną. Projektory bezprzewodowe – hit ostatnich lat – pozwalają w niezapomniany sposób spędzić letni wieczór w świetnym towarzystwie, zapewniając fantastyczną rozrywkę.

Przedstawiamy Wam trzy ciekawe przenośne projektory marki Nebula – jednego z liderów rynku.

berrolia

Projektory bezprzewodowe Nebula

Przenośny projektor Mars 2 Pro pozwala nam cieszyć się nawet 150-calowym klarownym obrazem o jasności 500 lumenów.

Dwa głośniki o mocy 10 W współpracują ze sobą, zapewniając rewelacyjny dźwięk i głęboki, rezonansowy bas.

Wbudowany akumulator zapewnia do 3 godzin odtwarzania wideo w terenie.

Android 7.1 pozwala na przesyłanie strumieniowe wideo z YouTube, Netflix i wielu innych serwisów bezpośrednio do Apollo bez konieczności podłączania dodatkowych urządzeń.

Dzięki funkcji korekcji trapezowej w pionie i poziomie możemy z łatwością wyświetlać precyzyjny obraz na każdej powierzchni.

Wygodny uchwyt umożliwia łatwe przenoszenie. Projektor otrzymał nagrodę ”Red Dot Design Award” za swoje wyjątkowe wzornictwo.

Projektor bezprzewodowy Mars II Pro – sprawdź szczegóły i cenę

Ten niewielkich rozmiarów projektor z technologią DLP zapewnia obraz jakości HD 1280 × 720 o przekątnej nawet 100 cali. Wbudowany akumulator pozwala na 3 godziny odtwarzania wideo, a dzięki technologii szybkiego ładowania przez port USB-C PD w krótkim czasie naładujemy baterię ponownie.

Dzięki jasności 200 ANSI lumenów obraz będzie wyraźny w każdych warunkach oświetleniowych.

Capsule II posiada również zintegrowane głośniki wykorzystujące zaawansowane przetworniki Premium Scan-Speak, dostarczając niezwykle wyrazisty dźwięk.

Projektor działa w oparciu o system operacyjny Android TV 9.0, co oznacza, że do pracy nie potrzebuje zewnętrznego urządzenia, takiego jak smartfon czy komputer – obraz możemy streamować bezpośrednio z internetu. Jeśli jesteśmy poza zasięgiem sieci, obraz możemy przesyłać z naszego urządzenia za pomocą Bluetooth/Chromecast lub poprzez gniazda HDMI i USB.

Capsule II możemy obsługiwać głosowo za pomocą Asystenta Google.

Nebula CAPSULE II  – sprawdź szczegóły i cenę

 

  • klarowny obraz: pozwala zobacz każdy szczegół ulubionych filmów, seriali, programów czy gier w niezwykłej jasności dzięki lampie DLP 200 ANSI lumenów i rozszerzającemu się obrazowi o przekątnej 100 cali;
  • płynne sterowanie dotykowe: interaktywny panel dotykowy daje możliwość łatwego i niezwykle precyzyjnego poruszania się po menu bezpośrednio z urządzenia;
  • ulepszony czas odtwarzania: Apollo zapewnia aż 4 godziny odtwarzania wideo na jednym ładowaniu;
  • Android 7.1: pozwala na przesyłanie strumieniowe wideo z YouTube, Netflix i wielu innych serwisów bezpośrednio do Apollo bez konieczności podłączania dodatkowych urządzeń;
  • wbudowany głośnik o mocy 6 W.

Bezprzewodowy projektor Nebula Apollo – sprawdź szczegóły i cenę

***

Więcej projektorów znajdziecie w salonach Denon Store w całej Polsce oraz na salonydenon.pl.

***

Artykuł powstał we współpracy z salonami Denon Store.

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: