Standardowe modele Apple Watch 8 być może jednak z takim samym wyglądem jak seria 7, tylko “Apple Watch 8 Pro” z płaskimi bokami (raport)

Łukasz Bernaczyk   5 sierpnia 2022

Najnowsze doniesienia leakera, który jako pierwszy podał informacje o nowych wycięciach w ekranie iPhone’a 14 Pro i Pro Max wskazują, że “zwykłe” modele Apple Watch Series 8 zachowają poprzednie wzornictwo, a jedynie “Apple Watch 8 Pro” otrzyma płaskie krawędzie boczne i tytanową obudowę.

berrolia

Apple Watch Series 8 z niezmienionym wzornictwem, płaskie boki tylko w Apple Watch 8 Pro

ShrimpApplePro to użytkownik Twittera, który jako pierwszy poinformował, że Apple zrezygnuje z notcha w iPhone’ach 14 Pro i 14 Pro Max na rzecz dwóch wycięć w ekranie, jednego okrągłego i jednego podłużnego.

Teraz ten sam leaker twierdzi, że tylko “Apple Watch 8 Pro” otrzyma płaskie boki, natomiast podstawowe modele z kopertami 41 mm i 45 mm utrzymają wzornictwo znane z serii 7 zegarków Apple.

Ponadto kolejnym wyróżnikiem nowego Apple Watch’a 8 Pro ma być koperta wykonana z tytanu, natomiast podstawowe modele dostępne będą wyłącznie z obudową z aluminium lub stali nierdzewnej.

Leaker w swoich wpisach na Twitterze wspomina również, że tzw. standardowe modele Apple Watch Series 8 (nie “Pro”) nie otrzymają żadnych nowych sensorów, a ich produkcja seryjna rozpocznie się jeszcze w sierpniu.

 

O Apple Watch Series 8 Pro pisaliśmy już na łamach ThinkApple. Z informacji krążących w sieci wiemy, że zegarek ten ma mieć większą kopertę w rozmiarze 47 mm, wzmocnioną obudowę, czujnik temperatury ciała i dłuższą pracę na baterii. Ponadto Apple Watch Series 8 Pro najprawdopodobniej dostępny będzie jedynie w wersji “GPS + LTE”. Cena tego modelu nie jest jeszcze znana, natomiast może być sporo wyższa niż w przypadku “zwykłych” modeli.

Premiera zarówno “standardowego” Apple Watch 8 jak i Apple Watch 8 Pro spodziewana jest we wrześniu.

SANTA WEEK W LANTRE (APPLE AUTHORIZED RESELLER)

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: