Co zobaczymy jutro na konferencji Apple? Posłuchaj w ThinkApple Podcast

Tomek Czech   3 września 2022

Ostatni raz nagrywaliśmy, kiedy Steve Jobs instalował z dyskietek Windowsa 3.1, a Tim Cook dopiero zaczynał studiować księgowość inżynierię przemysłową. Ale wracamy! ThinkApple Podcast znowu nadaje!

Wracamy w nieprzypadkowym momencie – tuż przed najważniejszą jesienną konferencją Apple – “Far out”. Czego się na niej spodziewać? Co wiemy o iPhonie 14, przede wszystkim w wersji “pro”? Czy Apple Watch Series 8 czymś nas zaskoczy? No i największa zagadka – jaki dokładnie będzie Apple Watch Pro?

berrolia

ThinkApple Podcast #29

Pierwszy odcinek po tak długiej nieobecności nie mógł być krótki – rozmawiamy z Mateuszem ponad dwie godzimy! No cóż, w nowych iPhone’ach i zegarkach z Cupertino zobaczymy sporo nowości. Koniecznie dajcie nam znać, czy lubicie takie długie odcinki, czy wolicie krótsze, trwające około jednej godziny.

Nagrywaliśmy jeszcze zanim okazało się, jak dokładnie Apple rozwiąże kwestię wycięć w ekranie iPhone’ów 14 „pro” (dwa wycięcia wyglądające jak jedno), i że nowy model 6,7-calowy będzie się najprawdopodobniej nazywał „iPhone 14 Plus”, a nie „iPhone 14 Max”.

ThinkApple Podcast jest dostępny w iTunes i możecie go słuchać w Waszych ulubionych aplikacjach podcastowych na iOS (polecamy Overcast), Maca czy Apple TV. Nie mogło nas zabraknąć również na Spotify!

Jesteśmy też na SoundCloud i można nas słuchać w aplikacji SoundCloud na iOS lub bezpośrednio z poziomu przeglądarki – tutaj:

Rozmawiają:

– Mateusz Majewski (@add_mean)
– Tomek Czech (@finicestfini)

Podobało Ci się? Nie zapomnij ocenić i napisać recenzji w iTunes. Dzięki!

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: